Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Akcje producenta gier wideo CI Games spadają po krytyce gry „Lords of the Fallen” – 13.10.2023

Akcje producenta gier wideo CI Games spadają po krytyce gry „Lords of the Fallen” – 13.10.2023

Akcje polskiego producenta gier wideo CI Games spadły o prawie 13% podczas piątkowego otwarcia rynków, po spadku o prawie 20% w czwartek po opublikowaniu recenzji najnowszej gry firmy „Lords of the Fallen”.

Wersja PC gry „Lords of the Fallen” ma obecnie średni wynik 76 w 100-punktowej skali Metacritic na podstawie 47 recenzji, przy czym recenzenci twierdzą, że jest dobrze wykonana, ale wskazują na problemy techniczne i mechanikę, które należy ulepszyć. .

Wersja na PlayStation 5 zdobyła 73 punkty na podstawie 25 recenzji.

„Lords of the Fallen to doskonała gra typu souls, a (…) jej nowatorski pomysł przełączania się pomiędzy dwiema wersjami świata (…) jest świetnym urozmaiceniem pozwalającym wyróżnić się na tle innych. Ta koncepcja jest niestety ugrzęznąć w kilku bardzo irytujących problemach technicznych i walczyć ze słabymi bossami (…)” – stwierdził w recenzji IGN, amerykański portal specjalizujący się w grach wideo i mediach rozrywkowych.

Premiera gry zaplanowana jest na piątek na PC i PlayStation 5. Premiera odbędzie się na Xbox Series

Obecnie „Lords of the Fallen” zajmuje trzecie miejsce na światowej liście bestsellerów Steam, wyprzedzając „Cyberpunk 2077” największego polskiego producenta gier wideo CD Projekt.

Cena gry w Edycji Standardowej została ustalona na 69,99 USD, w Edycji Deluxe na 79,99 USD, a w Edycji Kolekcjonerskiej na 249,99 USD.

READ  Horoskop dzienny 28 czerwca 2023: Energie i prognozy dla każdego znaku zodiaku!