Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Zniesmaczona” atakami Amelie Odea Castera śpiewa „Djadja” w obronie piosenkarki

„Zniesmaczona” atakami Amelie Odea Castera śpiewa „Djadja” w obronie piosenkarki

” data-script=”https://static.lefigaro.fr/widget-video/short-ttl/video/index.js” >

Minister sportu wyraził już swoje wsparcie dla artysty, po tym jak wezwano go do otwarcia wieczoru inaugurującego igrzyska okładką Edith Piaf.

Minister Igrzysk Olimpijskich już w subtelny sposób zaapelował do Edith Piaf. „Nieważne, jak bardzo cię kochamy, droga Aya Nakamura, przeklnij cały świat„, napisała Amelie Odia Castera, ponieważ od tego czasu Wyrazić Ujawniła, że ​​Aya Nakamura może otworzyć wieczór otwarcia igrzysk olimpijskich coverem „Môme”, ale gwiazdę czeka fala nienawiści ze strony części klasy politycznej.

I tak nazwisko tej francuskiej finansistki zostało wygwizdane podczas niedzielnego spotkania partii Erica Zemmoura „Reconquête!” w Paryżu, a jej pochodzenie wskazano na banerze wywieszonym przez kilkunastu działaczy na rzecz tożsamości przed paryskim ratuszem. „To niemożliwe, Aya. To jest Paryż, a nie targ Bamako.”Czy możemy odczytać znak? Wyraźne nawiązanie do tekstu piosenki piosenkarza „Djadja» Hasło skandowane przez kibiców Paris Saint-Germain w Parc des Princes „Oto Paryż”. Organizatorzy Igrzysk Olimpijskich w Paryżu szybko zareagowali, mówiąc: „Jestem głęboko zszokowany rasistowskimi atakami na Ayę Nakamurę, które miały miejsce w ostatnich dniach”.

Amelie Odia-Castera ponownie przybyła na pomoc w poniedziałkowy wieczór, stanowczo potępiając obelgi kierowane pod adresem Ayi Nakamury, która została koronowana na Artystkę Roku w Victoires de la Musique. „Na tego typu atak nie ma miejsca w naszym kraju, a podczas igrzysk jest to po prostu niemożliwe. „Byłem naprawdę zdegustowany”.Zainspirował mnie mikrofon France 5.Może pojawić się krytyka, oczekiwania i obawy dotyczące igrzysk olimpijskich i paraolimpijskich, wszystko to jest normalne i od nas zależy, czy na nie odpowiemy. ona dodała. Aby okazać swoje wsparcie, śpiewając piosenkę: „O Gadzio, o Gadzio. „Uwielbiam «Djadja», kocham «Doudou», kocham «SMS» i kocham «Hypé». Jest rytm, jest żywotność. To jest to, co kocham.”», zawołała Amélie Oudea-Castera na fali entuzjazmu.

READ  W jaki sposób władze próbują kontrolować sprzedaż i użycie zapraw ogniowych?