Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

nie do wiary ! Wciąż pełna niebieskich kwadratów tajemnicza gwiazda została odkryta w Les 12 coups de midi, oto postać, która się tam ukrywała…

Podczas gdy na muralu było jeszcze wiele niebieskich kwadratów 12 uderzeń w południe, Celine dokonała wyczynu odkrycia tajemniczej gwiazdy. To jest postać, którą musiałeś odkryć…

Kontynuacja pod tą reklamą

17 kwietnia 2023 pozostanie w pamięci Celine! bohater 12 uderzeń po południu, który jest w grze od 14 marca, właśnie odkrył tożsamość postaci ukrytej w tajemniczym oknie gwiezdnym. Było to niemałe osiągnięcie, ponieważ liczba niebieskich skrzynek pokrywających mural była wciąż znacząca. To druga mało znana gwiazda zdobyta przez Maître de midi, po tej, którą zdobył 1 kwietnia. Tak więc słodka bajka toczy się dalej z sympatyczną Celine, której nic nie jest w stanie powstrzymać.

12 strajki w południe : francusko-amerykański aktor, który ukrywał się za tajemniczą gwiazdą miesiąca kwietnia 2023 r

Dzięki nowemu „Coup de maître” Céline była w stanie zasugerować imię w końcowej fazie gry. pewnie, Planista SNCF ogłosił nazwę… Timothee Chalameta ! Po kilku sekundach napięcia, które wydawało mu się nie mieć końca, na środku ekranu pojawiła się twarz obiecującego francusko-amerykańskiego aktora. Tak więc wnioski i intuicje kandydata Jeana-Luca Richmana powiodły się! Timothée Chalamet urodził się 27 grudnia 1995 roku w Nowym Jorku. Podczas swojej młodej kariery miał okazję pracować ze wspaniałymi reżyserami, takimi jak Christopher Nolan, Woody Allen i Denis Villeneuve. W 2017 roku poświęca się dzięki swojej roli w filmie Nazywaj mnie swoim imieniem. Film fabularny przyniósł mu nominację do Złotego Globu i Oscara dla najlepszego aktora. Aktor jest następnie wybierany do interpretacji wielu ról w superprodukcjach, jak np wydmy. To on również zagra Boba Dylana w filmie biograficznym piosenkarza, którego zdjęcia mają rozpocząć się latem 2023 roku.

Kontynuacja pod tą reklamą

12 strajki w południe Z czym wiążą się odkryte wskazówki?

w tle, Wystrój przypomina boisko piłkarskie. W rzeczywistości jest to centrum treningowe AS Saint-Étienne, którego wielkim fanem jest Timothée Chalamet. Pomarańczowy skuter w prawym górnym rogu nawiązuje do skutera, którego używał podczas kręcenia filmu Nazywaj mnie swoim imieniem. Podsumowując, półksiężyc na dole obrazu jest ukłonem w stronę jego francuskich przodków ze strony ojca, podczas gdy bielik amerykański w prawym dolnym rogu odnosi się do Stanów Zjednoczonych, innego kraju jego pochodzenia. Nieodkryty meteoryt był linkiem do filmu nie szukaj Podczas gdy klepsydra była tym wydmy.

READ  „Zabrał mnie ze swojego życia na dwa i pół roku”.