Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

François Veroff, seryjny morderca znany jako „Le Grêlé”, grał Nagui w France 2 incognito.

François Veroff, seryjny morderca znany jako „Le Grêlé”, grał Nagui w France 2 incognito.

Francja 2 François Verov, znany jako „Le Grêlé”, w programie „Wszyscy chcą zająć ich miejsce” w 2019 r.

Francja 2

François Verov, znany jako „Le Grêlé”, w programie „Wszyscy chcą zająć ich miejsce” w 2019 r.

Różne fakty – W tę historię trudno uwierzyć. Dziennikarz magazynu Marianna Znaleziono transmisję z wtorku, 12 marca Każdy chce zająć jego miejsce Gdzie seryjny morderca François Verov, nazywany „Le Grêlé”, bawił się zupełnie niezauważony.

Dziennikarka specjalizująca się w newsach, o czym wspomniała już w swojej książce Patricia Turancho Lou Greeley: Zabójcą był policjant W 2022 roku informowano, że w grze brał udział François Verov, a informację ujawniła żona zabójcy, nie była jednak w stanie określić dokładnej daty jego pojawienia się w telewizji.

Ostatecznie był to dziennikarz Jean Arca Marianna Kto znalazł film z maja 2019 r. Słone i pieprzne włosy, broda zakrywająca twarz, a zwłaszcza blizny na twarzy, dzięki którym zyskał przydomek, François Verov przybywa na plan pełen energii, co widać na powyższym filmie. Cały film dostępny jest na koncie pełne wyżywienie Z przedstawienia.

READ  Marvel: Młot Thora naprawdę istnieje

Co najmniej pięć przestępstw

Całkowicie zrelaksowany i uśmiechnięty kandydat przedstawia się gospodarzowi Naji jako były funkcjonariusz policji i członek Gwardii Republikańskiej i opowiada o swojej pracy w Lasku Boulogne i Bois de Vincennes. Klip trwa zaledwie kilka minut, gdyż François Verov odpadł już w pierwszej rundzie meczu.

Mężczyzna faktycznie ukrywał straszliwą przeszłość: był szczególnie podejrzany o zamordowanie i zgwałcenie 11-letniej Cécile, którą znaleziono martwą w piwnicy jej budynku w 19. dzielnicy Paryża w maju 1986 r., a także o uduszenie pary. W regionie Marais w 1987 r. W sumie jest podejrzany o popełnienie pięciu przestępstw w latach 1986–1994.

Dwa lata po programie François Veroff został znaleziony martwy. Seryjny morderca, poszukiwany od 35 lat, zakończył życie w wynajętym mieszkaniu w nadmorskim kurorcie Grau-du-Roi niedaleko Montpellier. Pozostawił list pożegnalny, w którym przyznał się do popełnionych zbrodni.

Zobacz także na HuffPost :