Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Znajdź konta na Instagramie wszystkich kandydatów!

Znajdź konta na Instagramie wszystkich kandydatów!

Poznaj wszystkie informacje dotyczące wyboru uczestników pierwszego sezonu Love Cash Polish! Instagrama itp

Serial Love Cash Polish jest dostępny na platformie Netflix ! Jeśli chcesz wiedzieć wszystko o… Kandydaci i ich InstagramCzytaj dalej! Polska kochała gotówkę to nowy reality show dostępny na platformie Netflix. Serial prezentowany przez Maję Bohosiewicz składa się z sześciu par umieszczonych w odizolowanym miejscu, gdzie staną przed ostatecznym sprawdzianem miłości. Malgorzata Mimi Magda reżyseruje serial obok Ewy Grodzkiej i Dominiki Roman. Produkcją serialu zajmują się Piotr Radzimiński, Giulietta Brutus i Barbara Włodark.

Serial został wydany 25 stycznia 2023 roku i składał się z sześciu odcinków trwających około 45–50 minut każdy. Aby dowiedzieć się, kiedy zostanie wydany sezon 2, przeczytaj to. Finał właśnie został wyemitowany i jeśli chcesz wiedzieć gdzie złapać stream Love Poland Cash Kandydaci na InstagramiePowiemy Ci wszystko!

Gdzie znaleźć filtry Love Cash Polish Instagram?

Lilia i Andrzej

lilia (28 lat) i Andrzej (30 lat) Byli razem przez pięć lat. Połączyła ich pasja do sportu, a oboje mają różne osobowości. Pomimo swojej towarzyskiej natury, oboje są wielkimi fanami spokojnej gry w szachy w domu i cieszą się swoim towarzystwem. Jednak w niebie były też kłopoty. Bada Lily i Andrew na Instagramie @lilsonic & @endfit !

Jędrzej i Bruno

Jędrzej (28 lat) i Bruno (27 lat) są razem od około trzech lat. Są definicją „przeciwieństwa się przyciągają”, ponieważ obaj mają różne osobowości. Jędrzej i Bruno Obie wykonują ten sam zawód, jedna jest wizażystką, druga stylistką fryzur. Bada Jędrzej i Bruno Na Instagramie @jedunicorn & @damianbrawnolny !

Cassia i Cornell

Kasja (22 lata) i Cornell (22 lata) Radzą sobie jak złodzieje, pomimo wielu wzlotów i upadków, jakie przeżyli podczas dwóch lat wspólnego życia. Oboje mają te same zainteresowania, takie jak podróże i gry wideo. Oprócz tego, że jest źródłem rozrywki, Cornell zajmuje się kryptowalutami, a Cassia pracuje jako fotograf. Bada Cassia i Cornell Na Instagramie @kasia_loveneverlies & @kornel_loveneverlies !

READ  Quinté PMU - PRIX D'AMERIQUE RACES ZETURF Q5 PROGNOZA (PRIX DE BOURGOGNE) 1 stycznia 2023 r.

Ida i Mateusz

Ida (20 lat) i Mateusza (24 lata) to para, która jest ze sobą najdłużej, bo prawie rok. Podczas gdy Mateusz pracuje w logistyce, Ida jest studentką. Nie przeszkodziło im to jednak we wspólnym spędzaniu czasu, podróżowaniu i cieszeniu się nowymi doświadczeniami. Bada Ida I Mateusza Na Instagramie @ida_loveneverlies & @mrozosky !

Wiktoria i Jacek

Wiktoria (23 lata) i Jacek (25 lat) są razem od ponad pięciu lat i są przekonani, że ich więź jest nierozerwalna. Jednak przez cały okres ich związku napotykali pewne trudności. Chociaż, Wiktoria i Jacek Zdeterminowani, aby pozostać razem na dłuższą metę, ich podróż do Krytyczna miłość Będzie to ostateczny sprawdzian, czy ich związek dojrzał i czy nie ma kłamstw, które mogłyby ich rozdzielić. Bada Wiktoria I Jacek Na Instagramie @zombieblond & Jasiek nie ma Instagrama.

Inni członkowie obsady: