Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Zmień kolor głowy Witam dziewczyny odsłaniają swoje ciało po ciąży… (ZDJĘCIA)

Co nowego na Instagramie? Niektórzy karmili piersią (jak Coucou les dziewczyny, które odsłaniały swoje ciało po ciąży) lub przygotowują się do tego, inni zmienili zdanie na początku roku szkolnego (jak Louane) … Chodź, pokażemy ci wszystko „Nie można przegapić” Konta ulubionych osób, które mamy w ostatnich dniach.

Jeśli niektórzy nadal cieszyli się słońcem, wracali po to do szkoły Louanekto ostatnio? Jak nigdy dotąd zafascynowana ciążą i narodzinami córki. to jest Nie chcę dzieci (Zanim zmienisz zdanie na temat przyjazduEsmeeUjawnił pojedynczą piosenkę gra dla dziewczyn W ramach 25-letniej sagi Pokémon dokonała niewielkiej zmiany w wyglądzie: koniec z różowymi włosami i kolorem, który nosiła. Jej delikatny portret na morzu w ramionach jej przyjaciela Floriana Rossi, Dla niej Miał jednostronną miłość od pierwszego wejrzenia. Młoda kobieta odzyskała blondynkę dzięki talentowi swojego fryzjera Rudy, który również skorzystał z okazji, aby zrobić jej małą fryzurę, aby odkryć stąd.

Zmieniła się opinia Luanne, Ashley Graham i jej córeczki

Nie tylko Luan zmieniła fryzurę. Podobnie jak ona, aktorka Poppy Montgomery zostawiła rude włosy blond, podczas gdy Faustine Bollaert ujawniła swoje staromodne loki. Nastolatek zastrzelony na plaży. przez Ashleya Grahama, Już mamaZmiana jest istotna, ponieważ jest W ciąży z drugim dzieckiem Stoi dumnie, podczas gdy dziecko unosi się na zewnątrz. Cześć dziewczyny (alias Juliette Katz) u jej boku, po Na oddziale położniczymUjawniła, jak wyglądało jej ciało po ciąży.

Ostatnie dni wolne dla ludzi

SO CUTE: Joy Esther poznała nowego futrzaka przyjaciółkę na Sycylii, pozowała z Adrienem Brody i jej słodką dziewczyną Rocky i Liz Hurley adoptowała małą mini. Alessandra Sublette wciąż na wakacjach Spacer z dziećmi Charlie i Alphonse, Coralie Borovicchio mocno uściskała jego syn Leroy, Elodie Gossuin A Opublikuj świetne zdjęcie rodzinne przed rozpoczęciem roku szkolnego W Trouville Pascal Sutens był bezczynny na plaży ze swoim synem Enzo.

READ  Alain Finkielkraut zaczyna wierzyć, że jest z powietrza przeciwko Pascalowi Praudowi

Kochaliśmy : Ten Gorące selfie autorstwa Kelly Vidophile.

Kochaliśmy mniej : Pełna gliniana maska ​​Rachel Burlier, trochę niechlujna.

Wszystkie te zdjęcia i wiele więcej można znaleźć w naszym pokazie slajdów na Instagramie stąd.