Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Zielone światło dla paryskiej ceremonii przesłuchań

Koronawirus: zielone światło dla paryskiej ceremonii testowej (ilustracja) – Agencja prasowa France

Władze dały zielone światło impreza muzycznaSyndykat wykonań muzycznych i różnych podał we wtorek, że przesłuchanie paryskie odbywa się w Percy, które może odbyć się 29 maja.

Pilotażowy projekt „Ambition Live Again”, który Prodiss realizuje od kilku miesięcy, został zatwierdzony jako Minister Kultury Roslyn Bachelot Zostało to ogłoszone przed członkami Krajowej Rady Zawodów z miejsca zdarzenia (CNPS) na posiedzeniu we wtorek, wskazując związek.

Koncert przed 5000 osób

„Jest to projekt, który niesie nadzieję dla sektora, który tego potrzebuje i znajduje się w impasie od 14 miesięcy (…) Dziś jest czas, kiedy przygotowuje się wrześniowe ożywienie” – napisał ponownie Brodess w komunikacie prasowym.

Paryskie przesłuchanie w Bercy „powinno odbyć się 29 maja”, a grupa 5000 osób i 2500 osób pozostanie w domu – wyjaśniła niedawno Służba Pomocy Publicznej Hôpitaux de Paris (AP-HP), za którą odpowiada. Element naukowy.

Ceremonia ta „odbędzie się w stałej konfiguracji w zamkniętym pomieszczeniu”, jak podkreślił AP-HP w komunikacie prasowym. Grupa Indochin Powiedział, że jest gotowy do udziału. „Chcemy to zrobić, pomóc całej profesji, udowodnić, jak w Barcelonie, Amsterdamie, że pójście na koncert (w maskach) nie jest ryzykiem” – powiedział niedawno lider grupy Nicolas Serkis w „Agence France”. Presse. „Zagramy na zasadzie dobrowolności i zainwestujemy w zorganizowanie prawdziwej imprezy” – powiedział w niedzielny wieczór w biuletynie informacyjnym o godzinie 20:00 na France 2.

READ  Cyril Hanouneh żałuje swoich uwag, ale nie przeprasza i ogłasza, że ​​złożył skargę