Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Zidentyfikowane przypadki zwiększyły się czterokrotnie w ciągu czterech dni na Gwadelupie

Znajdź tutaj wszystkie nasze zdjęcia na żywo #COVID_19

15 godz. 41 : Gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku przerw w filmowaniu i programach telewizyjnych Do końca marca 2022Zapowiada Ministerstwo Kultury. Pod koniec wiosny 2020 r. utworzono dwa fundusze na wsparcie szybkiego wznowienia produkcji.

14 godz. 26 : dzień dobry Umieść tweeta. Nie, na razie nie ma w tej kwestii nic nowego. Ale oczywiście będziemy Cię informować, gdy tylko informacje zostaną wysłane. Tobie również szczęśliwego Nowego Roku!

14 godz. 26 : Cześć FI i Szczęśliwego Nowego Roku. Nadal nie ma nowych instrukcji rządowych dotyczących izolacji przypadków pozytywnych lub przypadków kontaktu o zmiennej mikronowej?

14 godz. 20 : To nie jest „Zmień główną zasadę”, co wyjaśnia „spokój” Premier o tej procedurze tłumaczy swoje otoczenie. To jest skala „naprawiony” Wraz z poziomem rozprzestrzeniania się wirusa wśród dzieci w wieku 6-11 lat oraz faktem, że dzieci noszą już maskę w szkole, już od pierwszej klasy.

14 godz. 20 : L ’Obowiązek noszenia maski od 6 roku życia w niektórych miejscach publicznych Nie było to przedmiotem zapowiedzi na konferencji prasowej zorganizowanej przez Radę Obrony Zdrowia pod koniec grudnia. Jednak zostało to zrobione podczas tego spotkania, Matignon potwierdza France Info.

15h27 : Już o godzinie 14, oto nowy punkt w wiadomości z 1 stycznia:

• policja 441 aresztowanie We Francji wczoraj wieczorem podało Ministerstwo Spraw Wewnętrznych. Liczba spalonych pojazdów spadła do 874 pojazdów, w porównaniu do 1316 pojazdów w 2019 roku.

• noszenie maski Obowiązkowe od 6 roku życia (I nie ma już 11 lat) w kilku miejscach publicznych, od poniedziałku, zgodnie z dekretem opublikowanym w Dzienniku Urzędowym. kontynuować nasze życie.

„Nadchodzące tygodnie będą trudne”. To ostrzeżenie wystosowane wczoraj przez Emmanuela Macrona podczas pozdrowienia dla Francuzów, w odniesieniu do pandemii Covid-19. Jednak głowa państwa powiedział do siebie „Zdecydowanie optymistyczny” na następny rok. Szukasz całej jego przemowy?.

READ  Dziesięciu kandydatów rywalizujących o następcę Borisa Johnsona

12 godzina 04 W południe ponownie publikujemy poranne wiadomości:

• Sylwester upłynął pod znakiem wydarzeń w Strasburgu i Miluzie, gdzie Spaliło się 115 samochodów Dwóch policjantów zostało lekko rannych. Policja zatrzymała 47 osób.

noszenie maski Obowiązkowe od 6 roku życia (I nie ma już 11 lat) w kilku miejscach publicznych, od poniedziałku, zgodnie z dekretem opublikowanym w Dzienniku Urzędowym.

„Nadchodzące tygodnie będą trudne”. To ostrzeżenie wystosowane wczoraj przez Emmanuela Macrona podczas pozdrowienia dla Francuzów, w odniesieniu do pandemii Covid-19. Jednak głowa państwa powiedział do siebie „Zdecydowanie optymistyczny” na następny rok. Znajdź wszystkie jego przemówienia tutaj.

12h 05 : Zastępca (LR) z Północy Sebastian Hoegh chce, aby nieszczepieni i chorzy pacjenci z Covid-19 opłacili część swojej opieki. Wyjaśnij dlaczego Francja 3 Hauts-de-France.

12 godzina 04 : W zaktualizowanej wersji FAQ Ministerstwo Edukacji Narodowej wyjaśnia, że Spotkania rodziców z nauczycielami są teraz „Niepolecane” z powodu epidemii. tak jak polecasz „Reporter” Wycieczki szkolne i wycieczki.

12 godzina 04 : Liczba nowych przypadków Covid-19 wzrosła czterokrotnie w ciągu czterech dni na Gwadelupie, według prowincjonalnej i prowincjonalnej agencji zdrowia. Na dzień 31 grudnia liczba zaległych nowych spraw w ciągu czterech dni wyniosła 2191 (w porównaniu z 543 w ciągu siedmiu dni w zeszłym tygodniu) dla 18 300 przebadanych osób. Dzieci w wieku 10-19 i 20-39 lat stanowią 65% tych infekcji.

11 godz. 58 Od 3 stycznia dzieci W niektórych miejscach publicznych należy nosić maskę od 6 roku życia, a nie 11 lat jak poprzednio. Środek dotyczy w szczególności transportu publicznego, instytucji witających publiczność, aren sportowych, miejsc kultu i na zewnątrz, gdy gubernator wymaga noszenia maski na drogach publicznych, zgodnie z dekretem opublikowanym dziś rano w Dzienniku Urzędowym.

09:52 : Noszenie maski będzie obowiązkowe od 6 roku życia w wielu miejscach publicznych od poniedziałkuZgodnie z dekretem opublikowanym w Dzienniku Urzędowym.

READ  „Potężne eksplozje” w rejonie ukraińskiej elektrowni w Zaporożu – poinformowała Międzynarodowa Agencja Energii Atomowej

11:50 Oto nagłówki w ten sobotni poranek:

• Sylwester uświetnił „energiczna aktywność” W Strasburgu, gdzie policja aresztowała co najmniej 30 osób, źródło policyjne poinformowało France Bleu Alsace.

„Nadchodzące tygodnie będą trudne”. To ostrzeżenie wystosowane wczoraj przez Emmanuela Macrona podczas pozdrowienia dla Francuzów, w odniesieniu do pandemii Covid-19. Jednak głowa państwa powiedział do siebie „Zdecydowanie optymistyczny” na następny rok. Znajdź wszystkie jego przemówienia tutaj.

• Nowy rekord. Według danych opublikowanych wczoraj wieczorem przez Public Health France, w ciągu ostatnich 24 godzin zidentyfikowano 232 200 nowych przypadków. Stanowi to średnio 141 291 przypadków dziennie w ciągu ostatnich siedmiu dni.

• aktorka, ikona telewizji w Stanach Zjednoczonych, Odszedł wczoraj w wieku 99. Jest znana z roli w serialu krakersy