Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Zidane jest w Paryżu

Podczas gdy jego nazwisko od kilku tygodni kojarzy się z Paris Saint-Germain, Zinedine Zidane przebywa w stolicy od kilku dni.

ten Paryż Saint-Germain Mimo przelotu nad Ligue 1, przynajmniej z księgowego punktu widzenia, i cichego zakwalifikowania się do fazy pucharowej Ligi Mistrzów, Mauricio Pochettino nie jest przekonany. Twarz pokazywana przez paryskich piłkarzy sprawia, że ​​wydaje się, że wicemistrzowie Francji nie mają nad niczym kontroli, zarówno w ofensywie, jak i defensywie.

Przede wszystkim mijają tygodnie, mecze następują po sobie, a postęp wciąż trwa, pomimo bardzo optymistycznych wypowiedzi argentyńskiego technicznego. Sytuacja, której przywódcy paryscy nie będą zbyt nietolerancyjni. Do tego stopnia, że ​​niektórzy wyobrażają sobie Mauricio Pochettino, który czeka taki sam los, jak Thomas Tuchel, który zszedł w Wigilię ku zaskoczeniu wszystkich. Dzieje się tak zwłaszcza dlatego, że klub stołeczny będzie w zaawansowanych dyskusjach z Zinedine Zidane, który został ogłoszony jako główny priorytet Doha, aby zastąpić byłego Spur. Obecność Zinedine Zidane w stolicy od kilku dni.

« Zinedine Zidane wciąż jest w Paryżu. Wieczorem (środa), nadal śpi w Disneylandzie, jest w Disneylandzie, to niedaleko. Musimy go przekonać”.Danielle Riolo została schwytana w środku tygodnia. Jednak były zawodnik Realu Madryt wydaje się niecierpliwie czekać do końca sezonu z wznowieniem służby. Przynajmniej to potwierdził jego były asystent Realu Madryt. „Powiedział, że weźmie rok wolnego. Znam dobrze Zizou i nie myśli o tym”Potwierdzając, że rzeczywiście mógł być zainteresowany paryskim projektem, stwierdził: „Myślę, że Zidane jest otwarty na wszystko i zdecyduje, czy klub jest dla niego, czy jest coś, co mu się nie podoba, czy może być konkurencyjny. Jest wiele czynników i musimy zobaczyć na końcu sezon, w którym idzie.”

Przeczytaj także:Zidane nic nie robi w Katarze!Leonardo omawia plotkę Zidane’aZidane, dobra wiadomość dla Paris Saint-Germain!

READ  Pasaż szczepionki w Nowym Jorku, wzrost liczby hospitalizacji we Francji… Oceniamy pandemię Covid-19 na świecie