Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Zidane dołącza do Cristiano Ronaldo, uderzając mocno

Piłka nożna — Mercato

Zidane dołącza do Cristiano Ronaldo, uderzając mocno

Opublikowano 14 kwietnia 2023 r. o 20:15

Po tym, jak francuska drużyna przeszła pod ich nosem po tym, jak Didier Deschamps awansował, Zinedine Zidane szuka teraz nowego miejsca, z którego mógłby się odbić. Możliwości dla Zizou jest mnóstwo, a ostatnio mówiło się o zainteresowaniu ze strony Al Nassra. Ale teraz Thibaud Vizerian tak naprawdę nie wierzy w tę drogę Zidane’a.

Po dwóch latach bez treningu Zinedine zidan Jest teraz gotowy do wznowienia usługi. ale gdzie ? To jest pytanie o przyszłość Zizou. Podczas gdy jego imię często wraca do Paris Saint GermainInne kluby byłyby zainteresowane. A teraz, w ciągu ostatnich kilku godzin, pojawiła się nowa ścieżka, która prowadzi Zidane’aZwycięstwo.

Zwycięski kierunek dla Zidane’a?

w ten czwartek, Zwycięstwo Formalizuj zwolnienie Rudy Garcia. Teraz klub Cristiano Ronaldo Poszukuje nowego trenera. CBS Następnie omówcie sposoby José Mourinhoale również Zinedine zidan. Ponadto CR7 chce wziąć udział w dyskusjach.

„Nie możesz być poważnym dziennikarzem i tak tweetować”.

Wtedy ta informacja wywołała reakcję Thibaud Vizerian. Kierunek Arabia Saudyjska Zinedine zidan ? NA skurczOdrzuć dziennikarza: Mourinho w Rzymie Czy pojedzie po zwycięstwo? Zidane, kto chce zwycięstwa Francji? Gdyby tak było, przestałby lubić piłkę nożną. Nie możesz być poważnym dziennikarzem i tweetować coś takiego „.

READ  London Double Lions kontynuują historyczne mistrzostwa BBL i WBBL – oglądaj na żywo w Sky Sports | Sky News Koszykówka Wiadomości