Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

ZDJĘCIE daje Thomasowi Pesquetowi doświadczenie: te szczegóły bawią internautów

Przestrzeń czy nie, Thomas Pesquet pozostaje człowiekiem: musi się wyżywić. W ten czwartek 29 kwietnia astronauta przekazał swoje wiadomości z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Jeden szczegół pojawił się na mojej twarzy i bardzo zdumiał internautów.

Od tamtej pory minął tydzień Thomas Pesquet poleciał na Międzynarodową Stację Kosmiczną. Astronauta z dwoma amerykańskimi kolegami i Japończykiem zadokował na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej w sobotę 24 kwietnia rano. Cztery lata po opuszczeniu kosmosu Mąż Anne Muttitt Wydaje się szczególnie szczęśliwy, że znowu tam został. Tym razem spędzi tam sześć miesięcy. Długi lot dzielący go od Ziemi tylko 408 małych kilometrów. Więc podczas tego długiego pobytu na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej musieliśmy pomyśleć o wszystkim. Odzież, produkty higieniczne, żywność … W tej bazie na orbicie Ziemi nic nie było pozostawione przypadkowi.

„Jaki jest tytuł tej taśmy?” „

Obecnie jest obecnych 11 członków. Wystarczy powiedzieć, że posiłki powinny być żywe! Thomas Pescet udowodnił to w czwartek 29 kwietniaOtoczony 10 kolegami, wokół stołu zastawionego jedzeniem. Żywność unosząca się na wodzie z powodu nieważkości. Podczas gdy większość populacji Ziemi podlega Klasyczne ograniczenia zdrowotne Podobnie jak noszenie maski lub dystans społeczny, w kosmosie wcale tak nie jest.

To tryb bawiący internautów. „Wreszcie otwarta restauracja? Trochę daleko, szkoda!„Mają lepsze życie niż my”, „Jest głupia na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej”, „Dziwnie jest widzieć ludzi bez masek”, „Na Ziemi jesteśmy przywiązani do sześciu osób w tym samym pokoju”.Jaki jest tytuł tej taśmy?To niesamowite, wygląda jak noc studencka!Było wiele do skomentowania, gdy zmierzą się z tym nieoczekiwanym wieczorem w kosmosie.