Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Zbliżają się pierwsze sondaże na Wschodzie, Donald Trump wygrywa w Wirginii, Joe Biden wygrywa w Iowa, Vermont, Wirginii i Karolinie Północnej

Zbliżają się pierwsze sondaże na Wschodzie, Donald Trump wygrywa w Wirginii, Joe Biden wygrywa w Iowa, Vermont, Wirginii i Karolinie Północnej

Cześć Tim,

„Niezaangażowany”, „Brak preferencji” lub „Niezaangażowany delegat”. W rzeczywistości są to opcje na karcie do głosowania w prawyborach niektórych stanów, co oznacza, że ​​wyborca ​​głosuje na delegata, który nie popiera żadnego konkretnego kandydata spośród kandydatów. Sposób na oddanie pustego głosu lub wyrażenie głosu protestacyjnego.

W rzeczywistości 13% głosów trafiło do „nieprzydzielonego” funduszu w Michigan podczas prawyborów Demokratów we wtorek, 27 lutego. O wybranie tej opcji wyborcy zostali poproszeni o wybranie tej opcji w oparciu o wezwanie części społeczności arabskiej i muzułmańskiej w tym największym w kraju stanie do okazania swojego niezadowolenia ze wsparcia, jakiego Biały Dom udzielił izraelskiemu atakowi na Strefę Gazy Rozebrać się.

Jak wyjaśnił Pytający z Filadelfiipołowa z 16 stanów głosujących w ten Super Wtorek oferuje opcję „niezaangażowaną”. W prawyborach Demokratów:Alabama, Koloradol„Tak.”, Massachusetts, MinnesotaTam Karolina Północnaoraz Tennessee. Po stronie Republikanów dzieje się tak w Alabamie, Massachusetts, Karolinie Północnej i Tennessee. Teksas.

Należy zauważyć, że w Minnesocie żyje duża mniejszość muzułmańska, która podobnie jak w Michigan może być skłonna wyrazić sprzeciw wobec deklarowanego poparcia Bidena dla Izraela. Natomiast w Kolorado, gdzie do wzięcia jest 72 delegatów, jeśli „niezaangażowany” głos zdobędzie co najmniej 15% głosów, może to oznaczać wysłanie delegatów na sierpniową konwencję Demokratów.

READ  W Kijowie Rishi Sunak obiecał 50 milionów funtów na wzmocnienie obrony powietrznej Ukrainy