Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Zapomniana broń Warzone o zerowym odrzucie znów jest martwa dzięki szybkiemu TTK

Zapomniana broń Warzone o zerowym odrzucie znów jest martwa dzięki szybkiemu TTK

Ludovic Quinson

Meta Warzone stale ewoluuje, gdy gracze odkrywają nowe klasy, a ekspert CoD FaZe, Swagg, ujawnił, że zapomniany karabin bojowy faktycznie zabija szybciej niż najlepsza broń w grze bez „cofania się”.

Od czasu premiery aktualizacji sezonu 2 meta Warzone są jednymi z najbardziej konkurencyjnych, jakie widzieliśmy. Jednak pomimo osłabienia nadal istnieje kilka broni premium, takich jak MTZ-556 lub RAM-7.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Ale jeśli chodzi o walkę dystansową, wciąż istnieje wiele niedocenianych opcji, które mogą dorównać bardziej popularnym opcjom.

W swoim filmie z 3 marca specjalista Warzone powiedział: Fazi Swag Twierdził, że BAS-B jest obecnie jedną z najlepszych broni w grze do walki na duże odległości. Gracze pamiętają, że ten karabin bojowy był niegdyś królem Urzykstanu, kiedy został wypuszczony, ale został w dużej mierze zapomniany, ponieważ jego miejsce zajęła inna broń.

Jednak YouTuber uznał, że korzyści związane z odrzutem, jakie zapewnia nowa bezszklana luneta JAK, oznaczają, że BAS-B jest gotowy, aby ponownie stać się poważnym konkurentem w Meta, ponieważ strzela niewiarygodnie prosto i ma szybszy TTK niż jego rywale.

Zarejestruj się za darmo w Dexerto i zyskaj:

Zobacz mniej reklam|Tryb ciemny|Oferty na gry, programy telewizyjne, filmy i technologie

Artykuł kontynuowany po reklamie

Klasa BAS-B Swagga w Warzone

  • Kanon :Canon Long Bruin Trucizna
  • Krzak : stan spoczynku L
  • Akcesorium do armaty : Wytrzymały uchwyt pomocniczy Bruen
  • teleskop : JAK bez szkła
  • frachtowiec : Magazynek na 45 naboi

Ta klasa BAS-B od Swagga w Warzone skupia się na celności, dlatego wybrał długie działo Bruen Venom, Casus Break L i ciężki chwyt wsparcia Bruen. Jednak prawdziwą gwiazdą tej kategorii jest luneta bezszybowa JAK, która poprawia stabilność celowania, praktycznie eliminując odrzut optyczny.

READ  Test Samsunga Galaxy Z Fold 4: dyskretne poprawki, ale bez zmarszczek

Powiem wam, że ta broń praktycznie nie ma odrzutu i zabija bardzo szybko, co jest niesamowite. Zabija szybciej niż RAM-7 i MTZ 762”, wyjaśniła Swagg, po czym dodała, że ​​„płacze” w pojedynkach na dystans.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Jeśli więc chcesz pomieszać rzeczy z nową klasą w Warzone, radzimy szybko ją rozmnożyć.