Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Gra, która w mgnieniu oka sprawi, że Twoje PlayStation 5 stanie się przestarzałe!

Każda zmiana wizualna gier, które kochamy, przybliża nas o krok do tego, jak może wyglądać grafika na PlayStation 6.

Najnowszą zmianą, która nam zaimponowała, jest Assassin's Creed Valhalla. Można śmiało powiedzieć, że jeśli chodzi o gry RPG, Valhalla jest dobrą grą pod względem narracji i grafiki. Jednak nadal wspaniale jest widzieć, jak gra eksploduje na naszych ekranach z oszałamiającą przejrzystością i szczegółowością.

Stwierdzenie, że fani są zachwyceni świetną grą, wydaje się niewystarczającym podsumowaniem pozytywnego odbioru takiego spojrzenia na przyszłość gamingu. „Cóż… to brzmi niesamowicie… chciałbym, żeby Skyrim pozbył się chwastów takich jak ona.” „Maud, hahaha” – odpowiedział jeden z fanów.

Jeśli następny tytuł AC będzie w połowie tak dobry jak ten, z radością poczekamy na PS6, zanim w niego zagramy. No dobra, może to trochę przesada, ale naszym celem jest to, że wygląda niemal idealnie. Fani mają na tym punkcie niemal taką samą obsesję, jak nowy wygląd Ezio.

Koniecznie obejrzyj Assassin's Creed Valhalla Forgotten Saga, póki mamy twoją uwagę.

Oczywiście, jeśli chcesz pójść dalej i odkryć nowych bohaterów, AC Hexe drażnił postać kobiecą i datę premiery; Ubisoft daje nam podwójny cios. Jeśli to nie wystarczy, aby wzbudzić twoje zainteresowanie, Ubisoft pracuje także nad grą dotyczącą II wojny światowej, choć wątpimy, czy będzie ona tak imponująca jak odnowiona Valhalla.

Ponieważ Black Flag nie jest jedynym AC, który ma zostać naprawiony, nie możemy powstrzymać się od zastanawiania, jaką oszałamiającą oprawę graficzną zobaczymy w następnej kolejności i czy będzie tak dobra jak Valhalla. Dla tych, którzy chcą zagrać w Valhallę w tej przejrzystości, dostępne są wszystkie informacje na temat ustawień, dostosowań itp. Znajdują się one w podpisie filmu na YouTube.

READ  Kontakty Google zyskują czytelność dzięki tej bardzo praktycznej nowej karcie

Jeśli to zrobisz, często powiesz „wow” – jak ten gracz, który stwierdził, że ta wersja Valhalli jest jedną z „najlepszych” wersji, jakie widział.