Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Zakończyło się rybim ogonem”: Philippe Vande Waley, konsultant RTL Sport, analizuje porażkę Diabłów z Holandią.

Devils byli rozczarowani po porażce 1:4 ostatniej nocy z Holandią. Jak analizujesz ten mecz? Konsultant RTL Sport Philip Vande Wally przekazuje nam swoją opinię.

Filipie, nie spodziewaliśmy się takiego rozczarowania…

Nie, oczywiście nie. Ale scena została ustawiona wczoraj wieczorem, wspaniała pogoda i entuzjastyczni kibice… W derbach z Holandią liczyliśmy na dobry mecz i zwycięstwo. Niestety skończyło się na rybim ogonie…

Z trzema meczami do rozegrania, w nieco ponad 10 dni diabły powinny całkowicie pokonać Polskę w środę?

Aby spróbować sprowadzić łódź z powrotem do doków, będziemy musieli postarać się na wszelkie sposoby, aby wygrać ten mecz, ponieważ Polska już wygrała mecz z Walią, więc musimy wygrać, aby wrócić do tych zawodów. Teraz trzeba też zobaczyć, że ta Liga Narodów przygotowuje się do Mistrzostw Świata pod koniec roku. Będziemy musieli się położyć, czy to zawodnicy, czy Roberto Martinez, aby zobaczyć, co wczoraj poszło nie tak podczas meczu.

Czy ten wczorajszy policzek może mieć konsekwencje dla Pucharu Świata pod koniec roku?

Mamy nadzieję, że nie, ale musimy puścić siebie i uczyć się na błędach. Ta grupa musi pozostać zjednoczona i zadać sobie pytanie. Do rozpoczęcia Mistrzostw Świata pozostało tylko 5 meczów przygotowawczych, a czas wyraźnie się kończy. Będziemy musieli wiosłować z wiosłami, które w tej chwili mamy na pokładzie.

READ  Igrzyska Olimpijskie – Tokio 2020 – Koszykówka – Francja – USA Transmisja na żywo