Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Za historyczną „porażkę” odpowiada rząd brytyjski.

Raport Parlamentu krytykujący za to rząd Borisa Johnsona “Celowo” przyjąć Postępowe i postępowe podejście Zamiast bardziej rygorystycznych środków.

W potępiającym raporcie parlamentarnym opublikowanym we wtorek 12 października stwierdzono, że rząd Wielkiej Brytanii i jego doradcy naukowi popełnili ogromne błędy i nagromadzili znaczne opóźnienia w radzeniu sobie z wybuchem pandemii. „Jedna z największych awarii zdrowia publicznego, jakie kiedykolwiek widziała Wielka Brytania”. Badanie przeprowadzone przez dwie komisje parlamentarne po miesiącach przesłuchań twierdzi, że rząd Borisa Johnsona “Celowo” przyjąć Postępowe i postępowe podejście Zamiast bardziej rygorystycznych środków. To jest niesamowite “Klub” Raport mówi, że decyzja, która uczyniła Wielką Brytanię jednym z krajów najbardziej dotkniętych wirusem Corona w Europie z prawie 138,00 zgonami, wynika w szczególności z opinii naukowców, którzy doradzali Downing Street.

Do 23 marca ministrowie “Właśnie (szukam) umiarkowany wskaźnik infekcji wśród ludności, zamiast całkowicie powstrzymać rozprzestrzenianie się „Z powodu oficjalnej porady naukowej, a nie przeciwko niej”. W ten sposób uczeni tworzący grupę odpowiedzialną za doradzanie rządowi “jednomyślny” Marzec 13 „O tym, że środki mające na celu całkowite powstrzymanie rozprzestrzeniania się Covid-19 doprowadzą do drugiego szczytu”.

on jest “Niesamowity” Parlamentarzyści twierdzą, że dużo czasu zajęło im uświadomienie sobie, że pełne zabezpieczenie jest konieczne, nawet przy przekonujących dowodach, takich jak model Imperial College London, który twierdził, że niekontrolowana epidemia może doprowadzić do 500 000 zgonów, co pokazuje, że powstrzymywanie było “nieunikniony”. „Decyzje dotyczące powstrzymywania i dystansu społecznego podjęte w ciągu pierwszych kilku tygodni pandemii – oraz porady, które do nich doprowadziły – są jedną z największych awarii zdrowia publicznego, jakie kiedykolwiek widziała Wielka Brytania”.Przedstawiciele powiedzieli.

READ  Oskarżenia wymiaru sprawiedliwości w USA były pilot

Ten ostatni skrytykował również decyzję o niepoddawaniu się badaniom osób starszych, które opuszczają szpital przed powrotem do domu spokojnej starości i podkreślił, że niektóre środki (godzina policyjna w barach o 22.00, zakaz dzieci na świeżym powietrzu) ​​nie zostały naukowo ustalone. „Odpowiedź Wielkiej Brytanii połączyła duże błędy i wielkie sukcesy”Podobnie jak w przypadku programu szczepień, Greg Clark i Jeremy Hunt, przewodniczący dwóch komisji odpowiedzialnych za raport, powiedzieli we wspólnym oświadczeniu: „Konieczne jest wyciąganie wniosków, aby osiągnąć jak największą wydajność podczas pozostałej części pandemii i w przyszłości”..