Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Yelly, francuska aplikacja randkowa, która została zhakowana

Został uruchomiony zaledwie kilka tygodni temu w celu zainteresowania uczniów gimnazjów, liceów i studentów, a tymczasowo wzrósł do czołówki pobrań ze sklepu Apple Store.

Poznać swoich przyszłych kumpli przed rozpoczęciem roku szkolnego? Teraz jest to możliwe dzięki Yelly, tej nowoczesnej francuskiej aplikacji. Nakładając się na Facebook i LinkedIn, jest skierowany do młodych dorosłych w wieku od 13 do 25 lat. Na studiach, w liceum lub uczniu platforma pomaga wyeliminować stres związany z powrotem do szkoły i „buduj swoją przyszłość„Jego rozmowa z ludźmi w jego wieku.

Początkowo trzech współzałożycieli, Samuel Chakroun, Pierre Trebondo i Camille Zaira, miało 27 lat. Te profile przedsiębiorczości budowały różne projekty, gdy byli w szkole biznesu, zanim zjednoczyli się za Yelly.

„Jest to sieć dla studentów, w której oferuje się im bycie kimś innym niż użytkownicy Snapchata lub Instagrama, z życzliwą i bezpieczną przestrzenią”

Samuel Chakroun, dyrektor generalny Yeli

20 czerwca powstała platforma internetowa, która 13 sierpnia została przekształcona w bardziej praktyczną dla użytkowników aplikację na smartfony. Przez kilka dni wspinał się na szczyt rankingu darmowych aplikacji w App Store, wyprzedzając WhatsApp, TikTok czy Instagram. Dziś Yili nagrywaKilka tysięcy pobrań

Ten artykuł jest przeznaczony wyłącznie dla subskrybentów. Zostało Ci 73%, aby to odkryć.

Rozwijanie własnej wolności to rozwijanie własnej ciekawości.

Czytaj dalej swój artykuł za 1 euro za 2 miesiące

Już subskrybowane?
Zaloguj sie

READ  Jakie są najlepsze telewizory 4K UHD do kupienia w 2021 roku?