Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Xiaomi zgadza się zrezygnować z nazwy Mi dla swoich smartfonów

Ponad dziesięć lat po pierwszym smartfonie marki Mi Xiaomi postanowiło porzucić ten mały prefiks na rzecz „po prostu” Xiaomi. Od końca roku przyszłe produkty marki będą się nazywać Xiaomi 12, a nie Xiaomi Mi 12.

Wkrótce Mi się nie podda ten. Smartfony Xiaomi Mi wkrótce staną się „krótkimi” Xiaomi, obejmującymi tylko swoją markę. Sposób, w jaki fabryka może się umocnić i łatwiej zabłysnąć na poziomie międzynarodowym.

Według firmy zmiana będzie skuteczna.”Od III kwartału 2021 r.Zrozum więc, że wszystkie zapowiedzi Xiaomi od tej pory przyjmą to oznaczenie, dotyczy to w szczególności smartfonów, które Xiaomi planuje wprowadzić 15 września. MIX 4. Jest to pierwszy smartfon marki, który upuścił historyczny telefon „Mi”, którego oczekiwano pod nazwą Mi Mix 4.

Czy to pierwszy krok przed szerszą konsolidacją i porzuceniem nazwy Redmi? Nie wydaje się to być na porządku dziennym, oficjalna komunikacja marki podkreśla użycie „Logo Xiaomi i Redmi pod logo marki matki” na najnowszych urządzeniach. Xiaomi nie wspomniało o żadnej możliwej zmianie nazwy swojego interfejsu, MIUI, który świetnie wykorzystuje postać „Mi” ze swoją społecznością składającą się z „fanów Mi”. Z drugiej strony tag określa, że ​​plik Kategoria linii produktów Xiaomi i Redmi zostanie również zastosowana [son] ekosystem i produkty IoT na przestrzeni czasu”. Asortyment obejmujący wszelkiego rodzaju produkty Mi, od inteligentnych zegarków po skutery I rowery elektryczne, by Telewizory.

READ  Apple pomyliło się z wyświetlaniem procentowej baterii iPhone'a