Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Xiaomi świętuje Dzień Matki szalonymi rabatami!

Znalezienie rzadkiej perły na Dzień Matki nie jest łatwe. Jeśli nadal szukasz idealnego prezentu, który trafi w cel, a zaczynasz czuć się beznadziejny, nie martw się. Możesz liczyć na Xiaomi! W te wyjątkowe dni większość produktów marki korzysta z potoku kuszących ofert. Powiększ ten ostatni, aby wejść do 29 maja.

ODKRYJ OFERTY

Podłączony zegarek Redmi Watch 2 Lite

© Xiaomi

Szukasz idealnego sojusznika na co dzień? Redmi Watch 2 Lite jest idealny dzięki niesamowitej żywotności baterii. Trzymałem się drogi przez dziesięć dni bez bujania. Dzięki wbudowanemu, precyzyjnemu czujnikowi PPG, ten smartwatch śledzi Twoje tętno przez 24 godziny na dobę i wysyła alert, gdy wykryje nienormalne tętno. Wodoodporność 5ATM pozwala śledzić Cię pod prysznicem, na basenie lub pod prysznicem. Dla osób, które nie mogą stać w miejscu, jest to idealne rozwiązanie, ponieważ wykorzystuje ogromny tryb sportowca z ponad 100 różnymi trybami treningu.

Wreszcie jest wyposażony w bardzo dokładny układ GPS o ogromnej wydajności. Dzięki kompaktowej konstrukcji i wielu kolorom ten połączony zegarek jest świetnym prezentem dla Twojej mamy. Dodatkowo, 59,99 euro zamiast 69,99 euro Do 29 maja na oficjalnej stronie internetowej.

Le Xiaomi Robot Vacuum-Mop 2 Pro . Mop

Mop próżniowy Xiaomi Robot 2 Pro

© Xiaomi

to koniec. Ten automatyczny odkurzacz jest nie do powstrzymania. Konstrukcja Xiaomi Robot Vacuum-Mop 2 Pro umożliwia szybkie mycie podłogi, zapewniając jednocześnie wyjątkowe sprzątanie dzięki sile ssania 3000 Pa i 10 000 wibracji dźwięku na minutę. Nic nie jest w stanie sprostać temu robotowi odkurzającemu, nawet najtrudniejsze miejsca. System nawigacji laserowej nowej generacji LDS pozwala odkurzaczowi szybko i dokładnie odwzorować całe wnętrze. Xiaomi Robot Vacuum-Mop 2 Pro potrafi szybko zaplanować ścieżkę sprzątania, nawet w ciemności. Nieuchronnie chwyta się drogi i może z łatwością sprzątać powierzchnie do 150 metrów kwadratowych.

READ  Niesamowita oferta na Samsung Galaxy Z Flip3 i Fold3 (-800 euro)

Ten blok blokowy jest dostępny w piekarzu. Na razie i do 29 maja spada do 349 € w Amazonii i dalej Oficjalna strona Xiaomi Zamiast ceny wywoławczej 449 euro. Na stronie Xiaomi możesz zarobić dodatkowe oszczędności dzięki kodowi promocyjnemu MAI50. Odkurzacz automatyczny jest Twój za 299 euro. Możesz zaoszczędzić łącznie 150 euro.

Le Xiaomi Robot Vacuum-Mop 2S Wycieraczka

Ten zrobotyzowany odkurzacz będzie również niezbędny na co dzień. Dzięki systemowi nawigacji laserowej LDS tworzy dokładne mapy i prawidłowo czyści plany. Możesz na to liczyć! Nic go nie zatrzymuje, zasysa wszystko na swojej drodze dzięki sile ssania 2200 Pa i unika przeszkód dzięki precyzyjnym wielokierunkowym czujnikom. A dzięki trzem ustawieniom poziomu wody odkurzacz Xiaomi Robot Vacuum-Mop 2S dokładnie czyści podłogi.

Dzięki natychmiastowej zniżce w wysokości 70 € i kodowi promocyjnemu MAI50 umożliwienie skorzystania z rabatu 50 euro, Możesz zaoszczędzić 120 € na Xiaomi Robot Vacuum-Mop 2S, jeśli odwiedzisz oficjalną stronę internetową. Na Amazon zrobotyzowany odkurzacz dostaje Natychmiastowa zniżka 70 euroTo daje 229 euro. Jest również dostępny w piekarzu.

Mi Home 360° 2K Podłączona kamera do monitoringu

Aby czuć się bezpiecznie, możesz liczyć na Mi Home 360° 2K. Dzięki rozdzielczości 2K, noktowizorowi w podczerwieni i 360-stopniowemu widokowi panoramicznemu z zoomem i pochyleniem bez martwych punktów, ta kamera zapewnia pełną ochronę. Tworzy wyraźne i płynne filmy nawet w nocy. Brak fałszywych alarmów dzięki sztucznej inteligencji, ponieważ kamera wykrywa osoby i rozpoznaje członków Twojej rodziny. Ponadto dane są w pełni zaszyfrowane, aby chronić Twoją prywatność. do 29 maja, Cena tej inteligentnej kamery bezpieczeństwa premium wynosi 39,99 EUR zamiast 49,99 EUR w Xiaomi.

Oferty na smartfony Xiaomi

Jeśli chcesz rozpieścić swoją mamę uroczym smartfonem, zauważ, że wiele smartfonów Xiaomi, POCO, a nawet Redmi ma zniżkę na Dzień Matki na oficjalnej stronie marki. Możesz więc trzymać się z dala od Xiaomi 11T za 469,90 euro zamiast 569,90 euroPOCO F3 wraca do Ciebie Za 279,90 € zamiast 369,90 € Podczas gdy Redmi Note 11 Pro 5G jest Twój za 369,90 euro zamiast 399,90 euro. Oczywiście jest to lista niewyczerpująca i wiele innych smartfonów jest w sprzedaży. Krótko mówiąc, każdy znajdzie coś dla siebie. W ten sposób koniecznie znajdziesz tego, który zadowoli twoją matkę.

READ  Na Marsie dźwięk ma dwie prędkości i słabnie szybciej niż na Ziemi

ODKRYJ OFERTY