Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Xbox i Activision Blizzard: Więcej szczegółów na temat zakończenia przejęcia | Xbox One

Nawet dzisiaj walczymy o odzyskanie sił po zepsutych wiadomościach ogłoszonych przez Microsoft. Amerykański gigant przygotowuje się do zakupu Activision Blizzard za skromne 68,7 miliarda dolarów, co pozwoli Xboxowi na dalszy rozwój.

Activision kupione przez Xbox za 70 miliardów dolarów: to oficjalne!

Dużo pytań, ale niewiele odpowiedzi do momentu zakupu

Wiadomości przynoszą więcej pytań niż odpowiedzi i nie bez powodu interesariusze nie mogą teraz rozmawiać. Na razie wiemy tylko, że plik Xbox Game Pass A PC Game Pass powinien korzystać z wielu gier od nowo nabytego wydawcy.

Phil Spencer wyraził również „zamiar honorowania wszystkich istniejących umów po przejęciu Activision Blizzard oraz nasze pragnienie utrzymania Call of Duty na PlayStation”. To „pragnienie” jest zwykle rodzajem wypowiedzi, który rodzi więcej pytań niż odpowiedzi.

Xbox, PlayStation i Call of Duty: Ciągłe wątpliwości, co może ukryć Phil Spencer?

Major Nelson powiedział w swoim podcaście z 21 stycznia, że ​​rozumie, że fani są ciekawi i chcieliby lepiej zrozumieć, na czym polega to przejęcie, ale nie jest w stanie o tym teraz dyskutować. Będziemy musieli uzbroić się w cierpliwość, zanim Microsoft i Activision Blizzard przedstawią swoje plany. Przypomina nam to sytuację, której doświadczyliśmy, gdy ogłoszono przejęcie Bethesdy.

Jestem pewien, że już zdajesz sobie sprawę, że komentarze będą pełne ludzi „och, chcemy poznać xy i z i wszystkie te szczegóły”… i tak naprawdę to trochę potrwa, to jest, wiesz, z krytycznego punktu widzenia jest to jeden z największych kontraktów, największy kontrakt, jaki kiedykolwiek zawarł Microsoft […]. To dużo pieniędzy i trzeba włożyć dużo pracy, aby to zrobić. I to wszystko, co możemy teraz powiedzieć. Jak możesz sobie wyobrazić, są prawnicy i regulatorzy i jest ich dużo, nie mam na myśli epizodów, ale jest dużo pracy do wykonania, zanim będzie można to zrobić. Myślę, że to dobry sposób na określenie tego.

Odpowiedzi udzielone po zakończeniu transakcji

Major Nelson zapewnia, że ​​gdy wszystko zostanie zrobione, interesariusze będą mogli wypowiedzieć się na temat tego, co zmieni przejęcie dwóch amerykańskich gigantów. Określa, że ​​na swoim pokazie wita gości.


>> A kiedy już to zrobimy, możemy o tym więcej porozmawiać, prawda?

>> Tak, możemy o tym jeszcze raz porozmawiać. Jeśli posłuchasz, nic nie dostaniesz iw ogóle niczego nie usłyszysz. […] Kiedy to się skończy i umowa zostanie zawarta, jestem pewien, że będziemy mieli dużo do omówienia i będziemy mieli gości na koncercie. Nie mogę się doczekać, aż wszyscy w Activision i Blizzard dołączą do zespołu Xbox, bo to będzie świetna zabawa.

Podobnie jak to, co Xbox zasugerował w przypadku Bethesdy, możemy słusznie myśleć, że będziemy mieć okrągły stół z Xbox i Activision Blizzard. Producent zaaranżował to zaraz po zawarciu umowy z Bethesdą.

READ  Oto nowe funkcje i kwalifikujące się smartfony Xiaomi

Do czerwca 2023 prawdopodobnie pojawi się o wiele więcej pytań. Jeśli podejrzewamy, że gracze zobaczą katalog Xbox Game Pass i PC Game Pass zasypany grami wydawcy, właściciele konkurencyjnych platform chcą wiedzieć, czy skorzystaliby z licencji Activision Blizzard. Jak uczucie deja vu…

Obejrzyj rundę finansowania z Bethesdą na Youtube

Nasze najnowsze artykuły na temat przejęcia Activision Blizzard przez Microsoft