Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Xbox Game Pass: Dwie nowe gry są dostępne w usłudze Xbox Cloud Gaming |  Xbox One

Xbox Game Pass: Dwie nowe gry są dostępne w usłudze Xbox Cloud Gaming | Xbox One

Wciąż nadchodzą marcowe gry Xbox Game Pass. Po niedawnym pojawieniu się Wo Long: Fallen Dynasty i Guilty Gear Strive, do katalogu Xbox Cloud Gaming dołączają dziś dwie nowe gry.

W Dead Space 2 i 3 można teraz grać na urządzeniach mobilnych za pośrednictwem usługi gier w chmurze firmy Microsoft. Zauważ, że była już dostępna w katalogach konsoli i PC.

Pamiętaj, że następną listę gier Xbox Game Pass wydanych w 2022, 2023 i 2024 roku znajdziesz w naszym pełnym artykule. Jak zwykle kończy się na ogłoszeniach.

🔥 Dobra oferta: Xbox Game Pass Ultimate 40% taniej
19,86 euro za 3 miesiące zamiast 38,99 euro. Użyj kodu promocyjnego „XBOXYGENGOLD” w koszyku i wybierz najniższą cenę na stronie.

> Zobacz promocję

Dead Space 2 (konsola, PC i chmura)

Dołącz do inżyniera Isaaca Clarke’a w nowej, mrożącej krew w żyłach przygodzie w kontynuacji cieszącej się uznaniem krytyków gry Dead Space™. Po przebudzeniu ze śpiączki w ogromnym kosmicznym mieście zwanym „The Sprawl”, jedyny ocalały z przerażającej infekcji obcych, musi stawić czoła nowemu, jeszcze bardziej makabrycznemu koszmarowi.

Walcząc z demencją, nawiedzany przez rząd i nawiedzany przez wizje swojej zmarłej dziewczyny, Isaac zrobi wszystko, by się uratować i odeprzeć straszliwy kontratak. Uzbrojony w arsenał narzędzi do rozczłonkowania Nekromorfów i uzbrojony z większą determinacją, Inżynier stanie się postrachem kosmosu. Koszmar powraca w 2011 roku.

Dead Space 3 (konsola, PC i chmura)

Dead Space 3 zabiera Isaaca Clarke’a i elitarnego żołnierza Johna Carvera w kosmiczną podróż, aby odkryć pochodzenie plagi Nekromorfów. Po rozbiciu się w Tau Volantis tandem musi zbadać nieprzyjazne środowisko w poszukiwaniu surowców lub materiałów nadających się do recyklingu. Isaac może następnie przetestować swoje umiejętności inżynierskie, aby tworzyć i ulepszać narzędzia do przetrwania.

Lód Tau Volantis kryje klucz do zakończenia epidemii nekromorfów, ale duet będzie musiał stawić czoła lawinom, wspiąć się na lodowce i przetrwać tamtejszy klimat. W obliczu najbardziej zaawansowanych wrogów i szalejących elementów, nasi dwaj bohaterowie będą musieli współpracować, aby ocalić ludzkość przed zbliżającą się apokalipsą. Graj ze znajomym lub sam jako Isaac Clarke w trybie współpracy.