Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ta kobieta wierzy, że jeśli wyskoczy jej pryszcz, to, co wyjdzie z jej skóry, będzie ją drogo kosztować

Ta kobieta wierzy, że jeśli wyskoczy jej pryszcz, to, co wyjdzie z jej skóry, będzie ją drogo kosztować

Kobieta, która otrzymała botoks na czole, przyznała, że ​​popełniła duży błąd. Prawdę mówiąc, usunąłem coś, co uważałem za pryszcz. Tyle że, niestety dla niej, tak nie było. Nie martw się, redakcja Objeko wszystko Ci opowie. jesteś gotowy ?

Duży błąd tej kobiety po sesji botoksu

Wiele osób po prostu nabija się z młodej damy. Na szczęście inni byli bardziej życzliwi dla tiktokera i podzielili się swoim rozwiązaniem, aby jej pomóc. Na przykład jeden użytkownik wyjaśnił mu, że zdecydowanie może wrócić do salonu botoksu i naprawić go za darmo. Według niej jest to błąd popełniany przez wiele osób: „Jest to częsty błąd po sesji botoksu, który iniektor może naprawić za darmo.

Kilka zaleceń po sesji botoksu

Rzeczywiście, internauta ma rację. W rzeczywistości większość chirurgów plastycznych ma w zwyczaju oferować jedną lub więcej bezpłatnych poprawek. Z drugiej strony, jeśli konieczna jest korekta, należy ją wykonać około 15 dni po wstrzyknięciu. Powinieneś również wiedzieć, że istnieją instrukcje, których należy przestrzegać przed i po każdym wstrzyknięciu botoksu. W dniach poprzedzających zabieg kosmetyczny nie zaleca się przyjmowania leków przeciwzapalnych i aspiryny. Następnie po wstrzyknięciu należy unikać leżenia i wykonywania ćwiczeń przez kolejne godziny.

READ  Jaka jest opozycja Saturna, tego zjawiska przestrzennego, które będzie można zaobserwować w najbliższy weekend?