Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Lubisz już Oqee Cine?  Twoja pierwsza opinia i pytania

Lubisz już Oqee Cine? Twoja pierwsza opinia i pytania

3 dni po uruchomieniu pierwszej darmowej platformy AVOD, co myślisz o Oqee Ciné? Univers Freebox uruchamia nową ankietę, w której możesz podzielić się swoimi pierwszymi wrażeniami i zadać wszystkie pytania w komentarzach.

Sposób na skorzystanie z katalogu filmów i seriali wzbogacanego co miesiąc za darmo w zamian za kilka reklam. W tym tygodniu Free dodał nową funkcję dla subskrybentów Freebox: bezpłatną usługę AVOD o nazwie Oqee Ciné.

Z 300 filmami i serialami w momencie premiery, abonenci Freebox ze swojego telewizora za pośrednictwem Freebox Revolution, Pop i Free Devialet, ale także w podróży za pośrednictwem aplikacji Oqee by Free lub telewizorów podłączonych do Android TV, mogą uzyskać dostęp do szerokiej gamy dzieł filmowych, od przeboje dla całej rodziny, takie jak Limitless, xXx, Godzilla, Hellboy czy Kursk, po wielkie klasyki kina, takie jak Bliskie spotkania trzeciego stopnia, Dracula, Wyznania gejszy i Ostatni Mohikanin. Jeśli chodzi o seriale, usługa ta oferuje również najnowsze amerykańskie seriale, takie jak StartUp i Taken, a także wysoko cenione miniseriale BBC, takie jak A Very English Scandal. Dzieciom spodoba się także nasz wybór filmów dla dzieci, w tym Muppety w kosmosie, Labirynt i Stuart Malutki 2. Fani amerykańskich komedii nie zostaną pominięci w Super Blonde, Brüno i Sekretny świat emotikonów, a fani komedie romantyczne będą.Również można cieszyć się Nuit Blanche w Seattle i Hitch i 30 lat albo nic. W tej chwili Free podpisał kontrakt z kilkoma dużymi studiami, takimi jak Sony i Europa. Do reklamy operator wybrał Canal +. Usługa wkrótce będzie dostępna na Freebox mini 4K i Samsung Smart TV.

Trzy dni po uruchomieniu platformy Univers Freebox oferuje nowy kwestionariusz, w którym możesz zebrać swoją pierwszą opinię: „Czy naprawdę lubisz Oqee Ciné?” Z tej okazji zapraszamy do zadawania pytań w komentarzach. Zespół redakcyjny Univers Freebox wkrótce przeprowadzi wywiad z dyrektorem tej nowej usługi i przekaże wszystkie Twoje prośby. Tryb działania, system reklamowy, treść, rozwój i dostępność, odpowiemy na Twoje pytania.

READ  Jak blokujesz niechciane połączenia i SMS-y na swoim iPhonie?

Ten artykuł został zaczerpnięty ze strony internetowej Univers FreeBox