Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Xbox Black Friday 2021: Promocje telewizyjne, torba, język… Na żywo! | Xbox One

Czarny piątek 2021 już się rozpoczął, a sprzedawcy oferują już promocje z okazji wydarzenia. Jak zwykle, tutaj podsumowujemy najlepsze oferty z Czarnego Piątku 2021 na gry Xbox, telewizor HDMI 2.1, słuchawki, głośniki i inne urządzenia. Ten artykuł będzie regularnie aktualizowany.

Pamiętaj, że Fnac oferuje 15 euro na karcie lojalnościowej za każde 150 euro zakupu dla członków. jednodniowe spotkanie na tej stronie Aby odkryć wszystkie promocje.

Promocja na czarny piątek w sklepie microsoft

  • Xbox Game Pass PC w cenie 1 EUR na 3 miesiące zamiast 9,99 EUR miesięcznie. zobacz show
  • Dolby Atmos dla słuchawek za 12,59 € zamiast 17,99 € (dożywotnio) zobacz show
  • Bezprzewodowy kontroler Xbox — biały robot za 49,99 EUR zamiast 59,99 EUR zobacz show

Promocja telewizora hdmi 2.1 na czarny piątek

Znajdź najlepszą ofertę, aby skorzystać z najniższych cen najnowszych telewizorów LG OLED i Samsung Neo QLED na naszej stronie internetowej prośba hurtowa. Ale jeśli nie chcesz skorzystać z tej oferty lub jeśli inny model czeka na Ciebie, tutaj podajemy inne dobre oferty na modele telewizorów HDMI 2.1, które zostały zatwierdzone przez nasz zespół redakcyjny na podstawie naszej pracy w naszym przewodniku Najlepsze telewizory dla Xbox Series X i S.. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie pokazane modele były kompatybilne z HDMI 2.1 na liście.

  • LG OLED TV 55B1 za 999 euro zamiast 1049 euro w Rueducommerce zobacz show
  • LG OLED TV 48C1 za 999 euro zamiast 1490 euro w Boulanger zobacz show
  • LG OLED TV 48C1 za 999 euro zamiast 1299 euro w Darti zobacz show

Promocje głośników Black Friday

Promocje na kaski i akcesoria Black Friday

Oferta Jeux Xbox w Czarny piątek

Bonus: W Fnac masz 15 € za darmo za każde 150 € zakupu z kodem „BLACK15”. Oferta ważna do wyczerpania zapasów na Fnac.com, od piątku 19 listopada od 9:00 do niedzieli 21 listopada do 23:59.

READ  10 najlepszych ofert zostanie wprowadzonych w poniedziałek rano 🔥

Zniżka na subskrypcje Black Friday

  • Karta Xbox Live od 50€ do 41,99€ w Eneba zobacz show (z kodem XBOXGIFT50)
  • 3-miesięczna subskrypcja Xbox Game Pass na Eneba w cenie 27,36 EUR zamiast 39,99 EUR zobacz show (Weź najtańszy na stronie i użyj kodu promocyjnego XBOXYGEN)

Gdzie znajdę promocje na Xbox Black Friday 2021?

Wszyscy główni sprzedawcy i zwykłe marki zazwyczaj biorą udział w Czarnym Piątku. I w przeciwieństwie do zeszłego roku z COVID, sklepy są otwarte i na pewno dostaniesz świetne promocje, tak jak w Internecie.

Oto lista głównych sprzedawców w Czarny piątek, którzy będą stosować zniżki na konsole, gry Xbox, zestawy słuchawkowe, konsole i inne subskrypcje:

Aby nadrobić zaległości w najlepszych ofertach Xbox podczas Czarnego Piątku, bądź na bieżąco z Xboxygen i śledź nas na naszych kontach Świergot gdzie Portal społecznościowy Facebook W którym dzielimy się konkretnymi wskazówkami.

Czy Xbox Series X będzie dostępny w Czarny piątek?

Xbox Series X nie jest dostępny przez większość czasu. Ostrzegamy na naszych rachunkach Świergot gdzie niezgoda Kiedy towar jest dostępny u kupca, ale przez większość czasu trwa tylko kilka minut, musisz być bardzo szybki.

Gdzie kupić Xbox Series X – Stan magazynowy?

W tej chwili trudno powiedzieć, czy Xbox Series X powróci do magazynu w Czarny piątek, ale wiemy, że zapas będzie dostępny przed świętami Bożego Narodzenia w grudniu.

Tak czy inaczej, nowy Xbox i tak prawdopodobnie nie będzie oferowany ze zniżką, ponieważ popyt jest tak wysoki. Możemy jednak liczyć na promocje, a nawet pakiety na Xbox Series S, który jest na razie dostępny.

Czy w Czarny piątek możliwa jest sprzedaż ze stratą?

W przeciwieństwie do sprzedaży, która jest ściśle regulowana we Francji, Czarny Piątek nie podlega specjalnym zasadom, takim jak stała cena przez określony czas przed publikacją promocji.

READ  Porównanie ogrodzeń: Eufy HomeVac S11 Infinity vs Xiaomi G10

Odsprzedaż ze stratą podczas sprzedaży jest dozwolona, ​​ale poza tym jest zabroniona. Sprzedawcy zasadniczo zabrania się odsprzedaży produktu lub reklamowania, że ​​będzie on odsprzedawany po cenie niższej niż rzeczywista cena zakupu (art. L. 442-2 C. com.).

Czy oferty z okazji Czarnego Piątku są naprawdę interesujące?

Często, zwłaszcza w przypadku produktów high-tech, promocje w Czarny piątek są w rzeczywistości bardzo korzystne. Nierzadko dopasowuje się do najlepszych cen produktu na kolejne miesiące, na przykład w przypadku modeli telewizorów z wyższej półki. Nawet styczniowe wyprzedaże często nie są w stanie konkurować z listopadowymi ofertami w Czarny piątek.

Możemy więc powiedzieć, że ogólnie oferty z Czarnego Piątku są naprawdę interesujące, gdy je rozwiązujemy. Wśród naprawdę dobrych ofert zawsze kryją się „fałszywe promocje”, ale jesteśmy tutaj, aby to rozwiązać.

Xboxygen jest finansowany dzięki Tobie!

Kupowanie Twoich gier, akcesoriów, subskrypcji i konsol za pośrednictwem łączy na Xboxygen pozwala nam zarobić niewielką prowizję od sprzedaży. Każdy grosz jest następnie zainwestowany, aby strona działała prawidłowo i pozwoliła nam pokryć koszty operacyjne i koszty podróży. Dziękuję za wsparcie.