Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wywiad z Adrianem Białkowskim: „Polacy będą pędzić w koszulce Lewandowskiego” – FC Barcelona

Poszliśmy się spotkaćAdrian Białkowski Żył przez siedem lat Barcelona A kto jest liderem? Benia bLagrana z Lads. Młody Polak mówił o skutkach wizyty Lewandowski Ekscytacja w Polsce i okolicach, ale jakie są konsekwencje?

Lewandowski, „wielka duma” w swoim rodzinnym kraju

Czy przejście Roberta Lewandowskiego do FC Barcelona odbije się na jego rodzinnej Polsce?

Tak, wrażliwy Lewandowski Naprawdę szalony w Polsce. To, co się dzisiaj dzieje, to nie tylko dlatego, że jest pierwszym polskim graczem FC Barcelona, ale dlatego, że jest naszym najlepszym graczem wszechczasów. Powinienem też powiedzieć, że jego żona Odgrywa kluczową rolę w tym sukcesie, jest prawdziwą kobietą biznesu i influencerką w Polsce. Ale poza tym podam przykład, oficjalne koszulki ułożone na nazwie Louie Jeszcze niedostępne, możesz to zrobić tylko w sklepie Camp Nou.

Wczoraj napisałem na Twitterze, że wezmę koszulki i przywiozę je do Polski w piątek. W ciągu godziny otrzymałem prawie 100 próśb od fanów śledzących mnie na Twitterze. Oczywiście nie mogę zabrać ze sobą tylu osób, ale liczą na mnie i czekają na mnie (śmiech). Myślę o powrocie do Polski z około dziesięcioma koszulkami.

Dziennikarz Jakub Kresitlo Powiedział, że polscy fani przybyli do Ameryki (gdzie FCB rozpoczęło swoją trasę koncertową po USA), aby zobaczyć występ Louiego, zwłaszcza w Las Vegas.

Nie sądzę, żeby wielu fanów jeździło do Las Vegas, bo to budżet i daleko od Polski. Ale kiedy wraca do Europy za dwa tygodnie, tak. W La Peña Dunn otrzymuje e-maile – z oficjalnego ogłoszenia jego transferu FCB – Fani, którzy chcą zaplanować wycieczki BarcelonaPrzechodzi obok Camp Nou, aby zobaczyć, jak gra w koszulce Blaugrany.

Wyobrażamy więc sobie, że pojadą na Camp Nou na Camber Trophy i wezmą udział w dniach otwarcia La Liga przeciwko Valladolid i Rayo.

READ  Ponad 200 fałszywych gróźb bombowych w szkołach pierwszego dnia roku szkolnego

Tak, ludzie chcą przyjść i obejrzeć jego pierwszy mecz Hazard, choć nie był to najważniejszy mecz sezonu. Myślę, że pierwsze dni mistrzostw pokochają kibice. Ale w tej chwili loty z Polski do Barcelony są bardzo drogie. Myślę więc, że przyjadą na Camp Nou w październiku, podczas wakacji.


Poza wpływem sportowym, zawodnik taki jak Lewandowski ma realny wpływ na plan marketingowy. Czy uważasz, że tak jest w Polsce? Na przykład poprzez sprzedaż koszulek.

Osobiście pracuję nad podcastem w języku polskim i wyobrażam sobie, że dzięki jego podpisowi liczba odtworzeń wzrośnie. Myślę, że emocje będą szczególnie podczas jego debiutu, właśnie podpisał kontrakt, więc ludzie są jeszcze bardziej podekscytowani. Myślę FC Barcelona Sporo pieniędzy napłynie od polskich kibiców, które będą prawdziwym źródłem dochodu dla klubu. Mają pieniądze i chcą je na to wydać.

Levy zna Bundesligę i mistrzostwo Polski, myślisz, że niedługo przyzwyczai się do La Liga?

Zobaczymy, ale myślę, że sprawi, że wszystko będzie tak dobre, jak do tej pory. Właściwie nie mam co do tego wątpliwości. Może potrzebować trochę czasu w pierwszych tygodniach, ale bardzo szybko przystosuje się do Hiszpanii i nowej dla niego ligi La Liga.