Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wyrok więzienia został potwierdzony w apelacji przeciwko pomocnikowi Sochaux, Sambo Yatabariemu

Ten sam ból. Sąd Apelacyjny w Paryżu W poniedziałek potwierdził przekonanie międzynarodowego gracza finansowego z Sochaux (Ligue 2) Sambou Yatabare został skazany na rok więzienia za przemoc popełnioną w 2017 roku. 34-letni piłkarz trafił do więzienia na dwa tygodnie w lutym po tym, jak został skazany przez sąd w Bobigny w regionie paryskim.

kiedyś miał Pobicie policjanta w cywilnym ubraniu Podczas kłótni na parkingu lotniska Roissy Charles de Gaulle. Następnie został zwolniony pod nadzorem sądowym przez Sąd Apelacyjny w Paryżu do czasu rozprawy apelacyjnej, która odbyła się w połowie kwietnia.

Spotkaj się przed JAP

Źródło zaznajomione ze sprawą powiedziało, że dostosowanie kary nie zostało ogłoszone wyrokiem w poniedziałek, a zawodnik będzie musiał stawić się przed sędzią wykonującym karę (JAP).

W dniu 28 czerwca 2017 r. urodzony w Beauvais (Oise) reprezentant Mali oraz funkcjonariusz straży granicznej (PAF) – który nie był na służbie – znaleźli się na parkingu lotniska: łowisku ryb na pobliskiej autostradzie, za który obwiniając w tym siebie, podpalili proch.

Podczas kłótni pomocnik Werderu Brema (Niemcy), Yattabari, uderzył policjanta w twarz, dotknął jego nerwu wzrokowego i spowodował całkowitą niezdolność do pracy na 21 dni (ITT).

READ  Mercato: Mbappe jest pożądany, Haaland korzysta z okazji, aby powiedzieć „tak” Realowi Madryt!