Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wyjaśnienie inżyniera Xbox | Problemy z dodawaniem gier na konsolę Xbox wstecznie kompatybilnych z konsolą Xbox One

ogłoszone na E3 2015, Zgodność Oryginalne gry na Xbox 360 i Xbox na Xbox One były ogromnym krokiem naprzód dla Microsoftu i szerokiej społeczności graczy. To wyzwanie zostało pomyślnie przyjęte przez Redmond, ale wciąż jest to ogromny wyczyn, do którego niedawno powrócił dyrektor Xbox.

Lata pracy nad dostosowaniem niektórych tytułów

Od kilku lat wsteczna kompatybilność na Xbox One i Xbox Series X | S jest głównym argumentem Microsoftu przeciwko ekosystemowi Xbox.

Odpowiedzią dla niektórych fanów na Twitterze było to, że twórca Xbox Jason Ronald przedstawił pewne wyjaśnienia dotyczące procesu potrzebnego do zapewnienia wstecznej kompatybilności gier, zwracając w szczególności uwagę, że niektóre z ostatnich dodatków „zajęły lata pracy”.

Przed twórcami pojawiły się różne przeszkody, takie jak muzyka, dźwięki gier czy scenarzyści. Kilka czynników, które należy wziąć pod uwagę, nie zawsze jest łatwe dla zespołów Xbox, które wciąż dodają 632 gry do swojego katalogu tytułów zgodnych wstecz. Wygląda na to że Partia dystrybuowana przez 20 lat Xbox Pod koniec 2021 r. była to ostatnia, ale Xbox nadal miał prawdziwą moc dzięki tej funkcji przez ostatnie siedem lat.