Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wyciek ujawnia poważną zmianę w usługach Sony i będzie cię to kosztować

W najbliższy czwartek 23 czerwca zostanie oficjalnie uruchomiona nowa wersja PlayStation Plus we Francji. To połączenie starego PlayStation Plus i PlayStation Now oferowane jest graczom w postaci trzech ofert: Essential, Extra i Premium. A w przeddzień premiery tej nowej wersji z nami wyciek prawdopodobnie zachmurzy morale zwykłych pracowników kart podarunkowych PlayStation Plus.

Więcej odnowiony dla PlayStation

z tym Nowa formułaGracze nie powinni mylić początkowej formuły, która zachowuje dotychczasowe zalety PlayStation Plus. Pozostałe dwie oferty są bardziej kompleksowe, a przez to droższe, z różnymi bonusami. Ale każdy może skorzystać z popularnych gier, które Sony oferuje co miesiąc. Prezenty mające na celu zatrzymanie graczy, z mniej lub bardziej znanymi pseudonimami. Ale jak wyjaśnia sekcja FAQ usługi:Jeśli subskrybujesz obie usługi [PS Now, PS Plus] Wraz z wprowadzeniem nowego PlayStation Plus zostaniesz przeniesiony do planu subskrypcji PlayStation Plus Premium i będziesz mieć jedną nową historię płatności opartą na dłuższym okresie dwóch subskrypcji.. ”

Jeśli więc użytkownik ma subskrypcję PlayStation Plus, która kończy się pod koniec roku, a subskrypcja PlayStation Now kończy się w 2025 roku, Jego oferta Premium wygaśnie wraz z najdalszym abonamentem, tj. który wygasa w 2025 roku. W obliczu tego rozwiązania wielu zainteresowanych próbowało poeksperymentować, zbierając lata abonamentu, aby skorzystać z oferty w niższej cenie. Technologia, która została szybko zakazana przez Sony, co wydaje się mieć późniejsze reperkusje. W rzeczywistości gracze, którzy chcą przedłużyć swoją subskrypcję za pomocą kart przedpłaconych, znajdują się teraz w trudnej sytuacji. Wielu internautów próbowało pochwalić PlayStation za odpowiedź, po zakupie przedpłaconej karty PlayStation Plus, której używanie obecnie zabrania Sony.

Jednak w komunikacie prasowym przesłanym do IGN firma Sony wyjaśniła, że ​​tymczasowo wyeliminowała możliwość realizacji kodów PS Plus zakupionych od sprzedawców internetowych. Dodatkowo osoby, które wykupiły subskrypcję korzystając w tym czasie z rabatu, muszą zapłacić różnicę, aby otrzymać upgrade bez uwzględniania rabatów. Tym samym promocja uzyskana podczas promocji zostaje anulowana. Ponadto nie ma możliwości aktualizacji przez miesiąc lub rok. Gracze muszą dokonać aktualizacji na czas trwania ich obecnego członkostwa. Nierzadko zdarza się, że niektórzy zobowiązują się do kilkuletniej subskrypcji po tym, jak skorzystali z szansy na uzyskanie w tym czasie świetnej zniżki. W związku z tym muszą zapłacić wysoką cenę za swój udział w czasie trwania ich zobowiązania.

READ  Spiderman Weapons Fortnite Rozdział 3 Jak zdobyć web launcher? - Przerwij Flip

Wkrótce koniec oszczędności?

Ale jak odkrył Witryna XGPA Wygląda na to, że Sony wycofuje karty członkowskie PlayStation Plus, które można kupić w sklepach fizycznych lub cyfrowych. Sony przez długi czas sprzedawało karty subskrypcyjne PS Plus za pośrednictwem PlayStation Store oraz karty fizyczne. Zamiast tych kart PS Plus, Sony wydaje się być zadowolonym ze sprzedaży kart upominkowych PlayStation, które ludzie mogą dodać do swojego konta, aby zapłacić za subskrypcję PlayStation Plus, jeśli chcą.

W tej chwili nie jest jasne, czy Sony ostatecznie ponownie sprzeda te karty abonamentowe PS Plus, zwłaszcza że wraz z uruchomieniem nowej usługi producent może napotkać zdezorientowanych klientów. Przy kartach 1-miesięcznych, 3-miesięcznych, 6-miesięcznych lub 12-miesięcznych, w przypadku ofert Basic, Extra i Premium, liczba kart na rynku może dezorientować subskrybentów. Ale największa zmiana prawdopodobnie wpłynie na stałych bywalców ich promocji.

I nie bez powodu, szczególnie z okazji Czarnego Piątku, dzięki zniżkom na te karty, dzięki ofertom cyfrowym, można było dokonać subskrypcji po niższej cenie. Ale w sklepach fizycznych rabaty mogą być bardziej interesujące. Tak więc wraz ze zniknięciem tych kart rachunek może być wyższy dla abonentów PlayStation Plus, zwłaszcza że ceny rosną dzięki nowej formule.