Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Trudno byłoby uzyskać telefon Nothing (1), taki jak pierwszy OnePlus

Na filmie nic nie potwierdza, że ​​pierwsze egzemplarze telefonu (1) będą dostępne tylko na zaproszenie. Wystarczy, aby nagrodzić fanów marki i ułatwić logistykę.

Tył Nothing Phone (1) // Źródło: Rafael Zeier przez YouTube

Tylko o tym teraz mówimy. Telefon Nothing (1) jest w wiadomościach teraz, gdy marka zadebiutowała Zwiastun przedpremierowy. Każdego dnia do sieci napływają nowe informacje, a najnowszy film Carla Pei mówi nam więcej o premierze, a zwłaszcza o pierwszej sprzedaży telefonu.

Nie dzwoń (1) dzwoniąc

« Ważne jest to, że społeczeństwo ma to pierwsze. Nie oznacza to, że powinni być jedynymi, ale że powinni to zdobyć pierwsi Basil David wyjaśnia:Marketing produktuw niczym. Aby umożliwić swojej społeczności zdobycie informacji na temat Nothing Phone (1), marka zamierza skorzystać z systemu zaproszeń.

Zrozum, że tylko nieliczni będą mieli możliwość zakupu błyszczący telefon z tyłu po uruchomieniu. Taką strategię zastosował Carl Pei podczas pierwszych premier smartfonów OnePlus w tamtym czasie, co następnie wywołało zarówno ekscytację, jak i frustrację.

lyan youtubeSubskrybuj Frandroid

Współzałożyciel obu marek wyjaśnia:Kiedy tworzysz bardzo złożony produkt, taki jak smartfon, skondensowanie go zajmuje trochę czasu. Możemy albo poczekać, aż uzbieramy dużo telefonów i zacząć sprzedawać po tym, albo zacząć sprzedawać jak najszybciej. Wybraliśmy ostatnie rozwiązanie.»

Pełne szczegóły tego systemu zaproszeń nie zostały ujawnione, ale nic nie chce zagwarantować, że wszyscy jego zagorzali fani dostaną jeden, zanim sprzedaż zostanie otwarta dla większej liczby osób, gdy skończą się zapasy.

Nie wykonane przez Samsung

Ta metoda ma wiele zalet dla firmy. W szczególności umożliwia terminową sprzedaż swoich produktów, unikając w ten sposób kosztów logistycznych związanych z przechowywaniem produktów i niesprzedanych produktów. Jeśli zabraknie gotówki, nic nie będzie w stanie ograniczyć produkcji i uniknąć niepotrzebnych kosztów.

READ  Recenzja JBL Tour Pro Plus: Nasza pełna recenzja - słuchawki i słuchawki

Możemy to porównać do tego, co najwyraźniej dzieje się w tej chwili z Samsungiem. Plotka głosi, że koreański gigant Będzie miał w rękach 50 milionów telefonówBłąd sprzedaży jest znacznie słabszy niż oczekiwano.

Telefon Nic (1) nadal nie pokazuje się w momencie przed jego oficjalną premierą 12 lipca. Po przesłaniu jego projektu mamy teraz prawo do naszego pierwszego…
Czytaj więcej


Do śledzenia nas zapraszamy do Pobierz naszą aplikację na Androida i iOS. Możesz czytać nasze artykuły i pliki oraz oglądać najnowsze filmy na YouTube.