Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

WTA | Zmieniony harmonogram po przełożeniu Roland Garros Championship

(Miami) WTA ujawniło pozostałą część swojego kalendarza 2021 w sobotę, z pewnymi zmianami dat z powodu przesunięcia Mistrzostw Rolanda Garrosa o tydzień (30 maja – 13 czerwca).


France Media

Kunming Open (Chiny), zaplanowany na 17 maja, został zastąpiony igrzyskami w Belgradzie.

Strasbourg Open, wstępnie zaplanowany na 17 maja, został przełożony o tydzień, rozpoczynając się 24 maja, tydzień przed Rolandem Garrosem.

Dwa mistrzostwa murawy, Kolonia (Niemcy) i Sertogenbosch (Holandia), zostały już odwołane, a dyskusje trwają w Nottingham, przed Wimbledonem (28 czerwca – 11 lipca).

Do turnieju Wielkiego Szlema w Londynie zaplanowano cztery turnieje przygotowawcze: w Birmingham (14-20 czerwca), Eastbourne (21-27 czerwca), Berlinie (14-20 czerwca) i Bad Homburg (Niemcy, 21-27 czerwca).

Po Wimbledonie, 12 lipca rozpoczną się Mistrzostwa Budapesztu, które zastąpią Bukareszt. Turniej, źle zaplanowany na lipcowy przyszły rok w Waszyngtonie, został ostatecznie „przetransportowany” do Polski na błocie.

Przed US Open (30 sierpnia – 13 września) West and South Open, który odbył się w zeszłym roku w Flushing Meadows w Nowym Jorku, powraca do swojego zwykłego domu w Cincinnati.

Kolejne mistrzostwa zostały dodane w Cleveland (Ohio) przed US Open.

READ  Świątek / Jabeur - Turniej WTA w Rzymie 2022 (TV / Streaming) Na którym kanale oglądać finał w niedzielę?