Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wszyscy kandydaci do „Dancing with the Stars 2024” wracają na finał… Z wyjątkiem jednego: „Nie dotrzymał umowy”

Wszyscy kandydaci do „Dancing with the Stars 2024” wracają na finał… Z wyjątkiem jednego: „Nie dotrzymał umowy”

Napisane przez Bertranda Bella | dziennikarz

Ciekawski z natury Bertrand zawsze szuka najmniejszej informacji. Pasjonat piłki nożnej, nigdy nie jest daleko od piłki nożnej i wszystkich wiadomości z nią związanych. Jednak wydarzenia biznesowe lub polityczne są również częścią jego charakterystycznych badań dziennikarskich.

Już za kilka minut, tuż przed pierwszą eliminacją, zostanie ogłoszony wielki zwycięzca „Dancing with the Stars 2024”. Tymczasem pozostaje wieczór do spędzenia. Zawiera również pierwsze ważne wydarzenie.

Wszyscy kandydaci do „Dancing with the Stars 2024” wracają na finał… Z wyjątkiem jednego: „Nie dotrzymał umowy”

Reszta po ogłoszeniu

Nowy przepis, kontuzje, powrót byłego zwycięzcy… o finale warto wiedzieć wiele Taniec z gwiazdami 2024, Który jest obecnie nadawany w TF1. Zaczynając od tej nowoczesności, czyli od tego roku.”„Nie będzie jednego tańca, nie będzie dwóch tańców, będą trzy tańce, do których trzeba się przygotować”. Za tę najwyższą nagrodę. Poinformował o tym Anthony Collette, partner taneczny Natashy St-Pierre, w filmie ujawnionym dziś wieczorem w TF1.

Dziś wieczorem Kanadyjka zmierzy się ze swoją „rywalką” Ines Rigg i Nico Capone, który widział, jak jego partnerka Ines Van Damme z bólem zbliża się do finału. Tancerka wreszcie tu jest i być może ma ambicje wygrania trzynastego sezonu. Tym samym stała się jedyną osobą w całej historii DALS, także zagranicznych edycji, która w tym samym roku wygrała dwie edycje programu, niedawno wygrywając Taniec z gwiazdami internetu Ze streamerem Domingo.

Na koniec odnotujmy także tego wieczoru obecność Billy'ego Crawforda, który pod koniec programu wręczy trofeum zwycięzcy. Przypominamy, że w zeszłym sezonie był wielkim zwycięzcą wraz z Fauve Hautot, który od tego czasu dołączył do jury. Z drugiej strony brakowało rozmiaru: brak Jamesa Dentona. Jeśli wszyscy nominowani z tego sezonu powrócą do finału, gwiazda Zdesperowane gospodynie domowe nie było go tam. Nie umknęło to internautom.

READ  Idealny horror do obejrzenia na Netfliksie w Halloween?

James Denton jest nieobecny, internauci są rozczarowani

„Ale gdzie jest James Denton?” – pytali siebie numerami na X (dawniej Twitterze), nie rozumiejąc, dlaczego Camille Combal nie został powiadomiony o jego nieobecności. Przypominamy, że w zawodach udało mu się zajść daleko, mimo że na początku przygody doznał kontuzji, która uniemożliwiła mu taniec. Następnie pojawił się na parkiecie, z większym lub mniejszym talentem, w zależności od nagród, zanim został wyeliminowany wraz z Black M. W tym sezonie zachowywał się jak dziecko, co wyjaśnia, dlaczego wielu natychmiast zauważyło jego nieobecność tego wieczoru w meczu finałowym.

Być może miał „lepsze zajęcia”, jak przypuszczał jeden z użytkowników portalu społecznościowego… Kilka minut później dowiedzieliśmy się, że „filmował w Los Angeles”. Tak tłumaczył się za pośrednictwem wyemitowanego na ekranie wideoklipu, w którym także zachęcał finalistów. Mamy więc wyjaśnienie!