Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wprowadzono PSG – zdenerwowany okienko transferowe PSG, Luis Campos do dzieła!

Wprowadzono PSG – zdenerwowany okienko transferowe PSG, Luis Campos do dzieła!

Sezon dobiegł końca dla Presnela Kimpembe, który nie jest pewien, czy zdąży na następny sezon. Luis Campos postanowił pracować nad wzmocnieniem Paris Saint-Germain w obronie, mimo zapowiedzi przybycia Milana Skriniara.

Uważany za jednego z mistrzów rynku transferowego po udanych występach w Monako, a następnie w Lille, Luis Campos zmienił zdanie, podpisując kontrakt z Paris Saint-Germain. Jeśli w przeszłości doradzał już dużym europejskim klubom, takim jak Real Madryt, teraz jest odpowiedzialny za rekrutację, ale także za odejście. W tej chwili jego opcje są kwestionowane, a wkład rekrutów jest niezadowalający. W pomocy nie znaleziono rzadkiej perły, mimo że Fabian Ruiz dał nadzieję po swoim wielkim meczu na Vélodrome przeciwko OM. Jednak w obronie była to kompletna porażka, ponieważ nie udało się pozyskać środkowego obrońcy, o co mimo wszystko Christophe Galtier prosił od początku sezonu. Tej zimy Milan Skriniar też nie przyjechał, co wprawiało ludzi w dreszcze. W rezultacie PSG ma bardzo ciasną obronę, zwłaszcza z kontuzją Presnela Kimpembe.


Ofiara całkowitego zerwania ścięgna Achillesa przeciwko OM, reprezentant Francji nie wróci w tym sezonie i musi nawet przestrzegać sześciomiesięcznego okresu zakazu rywalizacji, jeśli chce wrócić bez ryzyka nawrotu choroby. Co pokrzyżowało plany okienka transferowego w Paryżu? Ponieważ Kimpembe uczynił rozszerzenie swoim priorytetem, wywarł nawet presję na swoich kapitanach, zanim po raz pierwszy doznał kontuzji jesienią i tym samym przegapił mistrzostwa świata. Po przybyciu Milana Skriniara i niepewnej sytuacji Sergio Ramosa Luis Campos jest trochę zagubiony. Ale według Le Parisien aktywował swoją sieć, aby rekrutować nowego obrońcę latem przyszłego roku.

Wreszcie dobry wybór dla Luisa Camposa?

Oprócz Milana Skriniara, który słusznie jest przedstawiany jako pewny zakład w Europie, lider PSG kieruje się w stronę Półwyspu Iberyjskiego, do czego często jest przyzwyczajony. Ile de France donosi, że w miejsce Presnela Kimpembe stołeczny klub wybierze zawodników w pierwszej kolejności. To jest Pau Torres, solidna twierdza Villarreal, która często pojawia się w hiszpańskiej selekcji. 26-metrowy obrońca ma tę zaletę, że jest leworęczny i będzie rok po wygaśnięciu jego kontraktu w czerwcu przyszłego roku. Jak dotąd nie powstrzymało to Villarreal przed zażądaniem 50 milionów euro za jego zwolnienie, ale bez przedłużenia kwota ta nieuchronnie zostanie skorygowana w dół.

W każdym razie za środkowego obrońcę trzeba będzie zapłacić dużą sumę, bo drugim celem jest Goncalo Inácio, który jest wielką nadzieją portugalskiego futbolu. Tył Sportingu Portugal pojawił się w tym sezonie w Lidze Mistrzów i ma selfie, które sprawia, że ​​Luis Campos ślini się w wieku 21 lat. Jak zwykle w przypadku klubów portugalskich, cena jest już bliska 30 mln euro, z zastrzeżeniem wydania 45 funtów egipskich. Jednak do tej pory Luis Campos nie miał problemu z przekonaniem kapitanów PSG do postawienia dużego zakładu, jeśli chodzi o rekrutację w Portugalii lub Hiszpanii.

READ  Toyota nadal prowadzi 24-godzinny wyścig Le Mans o 7 rano.