Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wprowadzenie Radisson Individuals w Polsce

Radisson Hotel Group ogłosiła otwarcie pierwszego polskiego hotelu w portfolio marek Radisson Individuals. Ta decyzja zwiększa obecność grupy w kraju do 17 hoteli, a 5 nowych otwarć w nadchodzących miesiącach wzmocni te nieruchomości.

Andersia Hotel & Spa Poznań mieści się na 9 piętrach 19-piętrowego wieżowca przy Placu Andersa, jednym z głównych placów miasta. Oferuje 172 pokoje, od pokoi typu premium po pokoje typu superior. Architektura i wystrój hotelu łączy w sobie współczesny styl, przemyślane oświetlenie, designerskie meble i naturalne materiały, takie jak drewno.

Oferta obiektu MICE obejmuje 1800 m² elastycznej powierzchni konferencyjnej, 10 sal konferencyjnych mogących pomieścić do 800 osób oraz mniejsze, prywatne sale konferencyjne i szkoleniowe. Dodatkowe udogodnienia obejmują centrum fitness, Harmony Wellness Club & Pool z basenem, jacuzzi i sauną fińską z naturalnego drewna. Wreszcie restauracja Flavoria oferuje dania kuchni polskiej i europejskiej na śniadania, lunche i kolacje.

Położony w pobliżu Starego Miasta oraz Katedry i Ratusza, Andersia Hotel & Spa Poznań oferuje gościom łatwy dostęp do głównych atrakcji, takich jak Stary Rynek i Park Cytadela.

Cieszę się, że mogę być częścią tej niesamowitej transformacji Hotelu Andersia. Andersia Hotel & Spa Poznań, członek Radisson Individuals, to wyjątkowy obiekt dla rozwoju i gościnności, który przyciągnie jeszcze więcej odwiedzających w celach biznesowych lub dla przyjemności do odkrywania Poznania. Mamy silny zespół operacyjny, dzięki któremu liczy się każda chwila.

Przemysław Konieczyski, dyrektor generalny Andersia Hotel & Spa Poznań

READ  W Polsce ukraińscy uchodźcy, którzy zostali zgwałceni, występują wbrew prawu przeciwko aborcji