Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Word i Excel z sosem Windows 11

Microsoft wprowadza pakiet Office 2021. Nowa wersja pakietu aplikacji pojawia się w tym samym czasie, co system Windows 11 z nowym wyglądem i funkcjami ukierunkowanymi na współpracę między współpracownikami w czasie rzeczywistym.

Microsoft Office 2021

Biuro 2021 // Źródło: Microsoft

Microsoft zaprezentował pakiet Office 2021, szczegółowo opisując zarówno nowe funkcje planowane dla swojego pakietu produktywności, jak i cenę do zapłacenia (zarówno w ramach subskrypcji Microsoft 365 Najpierw). Dobrze wiedzieć: ta przeróbka zostanie wydana w tym samym czasie, co aktualizacja Okna 11, Ten 5 października.

Nowy projekt dla Windows 11

Dostępne w systemach Windows i macOS (Najnowsze wydania‘), zawiera aplikacje pakietu Office 2021 słowoI przewyższaćI Punkt mocyI jedna uwaga I różnica. Szczególnie przygotujcie się na zmianę projektu bardziej zgodnego z kartą graficzną Windows 11, zarówno pod względem kolorystyki, jak i zaokrąglonych narożników.

Celowo dostosowaliśmy tę aktualizację wizualną do systemu Windows 11, aby zapewnić spójne i płynne działanie na nowym komputerze z systemem Windows 11. I tak, ta aktualizacja jest również dostępna dla osób korzystających z systemu Windows 10.

Produktywność i Microsoft Teams

Nacisk kładziony jest również na możliwość współpracy z wieloma osobami nad tym samym dokumentem w celu usprawnienia pracy zdalnej. Firma precyzuje, że abonenci Microsoft 365 już korzystali z tych funkcji, ale teraz będą do nich uprawnieni nawet użytkownicy, którzy zakupią tylko pakiet Office 2021. “Nie ma potrzeby wysyłania żadnych dodatkowych notatek ani e-maili, ponieważ wszyscy są powiadamiani o aktualizacji plikuCzytamy w komunikacie prasowym.

Microsoft Teams

Microsoft Teams // Źródło: Microsoft

Ta współpraca w czasie rzeczywistym jest napędzana przez OneDrive. Dlatego firma Microsoft zaleca utworzenie kopii zapasowej plików w swojej usłudze w chmurze przed ich udostępnieniem. Nic dziwnego, że Microsoft Teams korzysta z głębszej integracji z pakietem Office 2021, aby usprawnić pracę zespołową. Program jest preinstalowany w systemie Windows 11Chodzi o to, aby użytkownicy Windows 10 i Mac mogli z niego korzystać również z pakietem Office lub subskrypcją Microsoft 365.

READ  Wideo na żywo - Zap Thomas Pesquet: Astronauci zadokowani w kapsule

Aby uzyskać więcej informacji, możesz znaleźć małe nowe funkcje wymienione przez firmę Microsoft dla każdej aplikacji z pakietu Office 2021. Po prostu kliknij tutaj.

Cena pakietu Microsoft Office 2021

Pakiet Office 2021 „Dom i student” kosztuje w USA 149,99 USD. W wariancie Home and Work (który dodaje opcje Outlook i pro) kosztuje 249,99 USD. Prawdopodobnie przełoży się to na specjalne ceny we Francji w wysokości 149 i 249 euro.

Należy również pamiętać, że subskrypcja Microsoft 365 – która zawsze daje dostęp do najnowszych wersji aplikacji Redmond – kosztuje 69 euro rocznie lub 7 euro miesięcznie w wersji osobistej.