Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Nie ma miejsca na telewizor o przekątnej 201 cali? Te połączone okulary zostały stworzone dla Ciebie

Nowe inteligentne okulary Nreal umożliwiają wyświetlanie ogromnego wirtualnego ekranu tuż przed Twoimi oczami.

Oczekuje się, że okulary połączone będą dostępne od wielu producentów. Niektórzy uważają, że na dłuższą metę te rzeczy mogą zastąpić smartfony. Ale po nieudanym teście Google z Glass i jego próbach Portal społecznościowy Facebook lub snapchat W tym sektorze technologia wyraźnie nie jest jeszcze gotowa do wejścia w etyce.

Ostatni przykład? ten Powietrze z Nreal, nowy następca Connected Glasses Light z zeszłego roku. Ma wygląd Ray-Ban Wayfarer, jest lekki (77 gramów) i wystarczająco cienki, by nosić go na ulicy. Jest jednak jeszcze jeden irytujący szczegół: te okulary Nreal Air muszą być połączone kablem ze smartfonem, co znacznie ogranicza użytkowanie. Ale dobrą wiadomością jest to, że jest kompatybilny zarówno z Androidem, jak i iOS.

Źródło:

Wewnątrz okulary Nreal zawierają dwa małe wyświetlacze OLED, które zapewniają częstotliwość odświeżania 90 Hz przy 49 PPD, z polem widzenia 46 stopni. Konkretnie, pozwala to użytkownikowi mieć odpowiednik 201-calowego ekranu do 6 metrów przed oczami.

Brak kamery i czujników: Nreal Air wyświetla po prostu wirtualny ekran. W programie nie ma rozszerzonej rzeczywistości. Będzie więc idealny do oglądania filmów i seriali na gigantycznym ekranie, bez inwestowania w to kilku milionów Nowy telewizor LG. A wszystko to w cenie 600 dolarów. Urządzenie będzie dostępne w grudniu w Chinach, Japonii i Korei Południowej. Nreal Air powinien wylądować w naszym rejonie w przyszłym roku.

READ  Xiaomi Mi 11i 5G: marka wynagradza 600 euro za wydanie 🔥