Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

AKTUALIZACJA PLOTKI o Konami: remake Metal Gear Solid 3, ponowne uruchamianie Castlevanii i Silent Hill przez Kojima Productions w fazie rozwoju!

Jednak za niektórymi z najbardziej pamiętnych serii w historii gier wideo, Konami W ostatnich latach straciła swój blask z powodu nieuzasadnionej rezygnacji z niektórych licencji, nieudanych wyników i wątpliwych wyborów strategicznych. Ale czy pamiętasz? Zgłoszono pogłoski Kroniki Gier Wideo Odpowiednio Wydawca starał się zwrócić do partnerów zewnętrznych w celu wznowienia kilku serii, w tym MGS I Castlevania ? VGC Pieluchy w tym tygodniu, reporter Andy Robinson wydaje się pewny siebie.

Według źródeł zbliżonych do KonamiPo restrukturyzacji działów rozwoju gier firmy na początku tego roku, Wydawca chce wprowadzić nowe gry „premium” oparte na jego najsłynniejszych historiach. będzie pierwszy „Reimagining” franczyzy Castlevania, opracowany przez Konami Z Japonii z różnymi współpracownikami zewnętrznymi.

Nowy twarde wapno metaliczne Będzie również przygotowywany w zagranicznym chińskim studiu. plotka oRemake pierwszego odcinka autorstwa niebieska kropka Właściwie nie jest już bardziej nowoczesny, ale według Andy’ego Robinsona może to być przeróbka innego składnika, Metal Gear Solid 3: Snake Eater ! z Przeprojektowane wersje MGS pochodzenie Będzie też w fazie rozwoju, być może nawet na bardziej zaawansowanym etapie. Hussein pochodzi z Miejsce gry Co więcej, później stwierdził, że słyszał również o tych projektach dotyczących franczyzy.

w ostatnim, ciche wzgórze Będzie również mógł powrócić z kilkoma grami opracowanymi przez zewnętrzne studia, w tym „wybitnego japońskiego dewelopera”. Andy Robinson uważa, że ​​niektóre z tych projektów mogłyby zostać zaprezentowane na letnich pokazach latem 2022 roku, więc do tego czasu będziemy musieli cierpliwie znosić nasze problemy. do tego czasu Metal Gear Solid V: najlepsze wrażenia dostępne od 18,57 euro w Amazonka.

Aktualizacja : Firma stojąca za przerobić z MGS3 Będzie Wirtuoz, która ma biuro w Chinach, ale z siedzibą w Singapurze, co pomogło w Uncharted 4: Kres złodzieja, przełącz wersję DIY światy zewnętrzne lub Zremasterowane Dark Souls.

READ  Dysk SSD NVMe o pojemności 1 TB to najlepszy stosunek pojemności do pojemności

Aktualizacja 2 : Eurogamer Popiera tę pogłoskę, zauważając, że zielone światło zostało już udzielone na opracowanie pliku przerobić z Metal Gear Solid 3: Snake Eater. pomysł wykorzystania Silnik Fox Zgodnie z tym, co zostało zrobione dla operatora gier Pachinko MGS Mógł wystąpić przez chwilę, ale od tego czasu wszystko się zmieniło.

Aktualizacja 3 : według JimatsuI Gra ciche wzgórze Będzie rozwijany przez nikogo innego niż Kojima Productionsi będzie finansowany przez Sony Interactive Entertainment (Dla wyłączności na PS5?). Dla przypomnienia, Hideo Kojima zaczął tworzyć ciche wzgórza w domu KonamiAle twórcze nieporozumienia doprowadziły go do opuszczenia projektu, który został w trakcie anulowania.

Przeczytaj także: Konami: „Szereg kluczowych projektów” jest w fazie rozwoju, więc co powiesz na obecność na targach E3 2021?

edytor winietWsparcie
redaktor
Twój ulubiony redaktor od 2009 roku, pasjonat muzyki rockowej, fan wszelkiego rodzaju sitcomów. Dużo grałem w Pokemona w swoim życiu.
Chodź za mną : Gracze na Twitterze