Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wojna na Ukrainie: Były prezydent Rosji Miedwiediew grozi, że Rosja wygra, nawet jeśli dotrze do Polski

Wiceprzewodniczący Rady Bezpieczeństwa Federacji Rosyjskiej mówi, że jest przekonany o ostatecznym zwycięstwie na Ukrainie „w celu osiągnięcia długo oczekiwanego pokoju na świecie”.

„Od roku nasza armia przywraca porządek, pokój i sprawiedliwość na naszej ziemi, chroni nasz naród i niszczy korzenie neonazizmu. To bohaterowie. Cały kraj im pomaga, zapewniając wszystko, czego potrzebują. odnieść zwycięstwo.„, pisze Dmitrij Miedwiediew w Telegramie w ten piątek.

Przed rocznicą inwazji wojsk Kremla na Ukrainę były prezydent Rosji mówi, że jest przekonany o ostatecznym zwycięstwie swojego kraju.

„Odzyskamy nasze terytoria”

„Wszyscy chcemy, aby stało się to jak najszybciej, ten dzień nadejdzie„, on pisze. „Odzyskamy nasze terytoria i ochronimy naszych ludzi, którzy cierpieli przez lata ludobójstwa i bombardowań.„, obecny wiceprzewodniczący Rady Bezpieczeństwa Federacji Rosyjskiej, przyjmuje argumenty Kremla, aby usprawiedliwić swoją inwazję na Ukrainę.

Udany wynik szczególnie odczuł Dmitrij Miedwiediew „Wszystkie cele specjalnej akcji wojskowej„.

Jeden w jego oczach : „Wyeliminować jak najwięcej zagrożeń z granic naszego kraju, choćby to były granice Polski” I „Zniszcz neonazizm na Ziemi”. Wymóg dla niego „Aby świat osiągnął długo oczekiwany pokój”.

READ  EFR (M) | Zła korporacja na mundial w Polsce