Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Włochy: skrajnie prawicowy wybrany urzędnik zabija Marokańczyka na publicznych placach

Kontrowersje – Marokańczyk został zastrzelony w pobliżu Padwy w bójce ze skrajnie prawicowym wybranym urzędnikiem, który, jak twierdził, był wypadkiem. Matteo Salvini, lider swojej partii, opowiada się za „samoobroną”.

Tragedia wydarzyła się wieczorem we wtorek 20 lipca: wybrany ze skrajnej prawicy obywatel Włoch, miejski zastępca ds. bezpieczeństwa w Foggerze, niedaleko Padwy na północy kraju, został zastrzelony przez Marokańczyka podczas kłótni publicznej miejsce. Według rosyjskiej agencji prasowej prokuratura wszczęła śledztwo z nieproporcjonalną obroną, powołując się na źródła bliskie śledztwu. Tymczasem Massimo Adriatic, wybrany członek francuskiej Ligue 1 i były szef policji, został umieszczony w areszcie domowym pod nadzorem sądowym.

Według mediolańskiego dziennika ofiarą jest 39-letni Marokańczyk Younes El Boustawystaw Corriere della Sera. Według lokalnej prasy przeszkadzał kobiecie przed barem w Fujirze, kiedy interweniował wybrany urzędnik. Mężczyzna podobno zaczął go popychać po tym, jak zastępca gminy wezwał policję. Marokańczyk został postrzelony w klatkę piersiową. Al-Mukhtar, który trzyma pistolet, twierdzi, że kula została wystrzelona w chwili, gdy upadł na ziemię. AFP skontaktowała się z lokalną policją i nie było możliwe natychmiastowe skontaktowanie się z lokalną policją.

Według mediolańskiego dziennika wybrany urzędnik miał licencję na noszenie broni, a ofiara była przeszłość kryminalna.

Przeczytaj także

  • Były członek Czerwonej Brygady, właściciel paryskiej restauracji, który został aresztowany na polecenie Włoch
  • Finistere: Dwie dziewczynki znalezione martwe w mieszkaniu, ich matka w szpitalu

Dla Matteo Salviniego, byłego Ministra Spraw Wewnętrznych i lidera Ligi, pana Adriatici „ofiara napaści” i działaj! “Samoobrona”. Przez pomyłkę odpowiedział kulą, która niestety zabiła obcokrajowca.Powiedział w filmie zamieszczonym na jego stronie na Facebooku, mającym uspokoić kontrowersje, które narastają w politycznych szeregach.

W tym filmie zatytułowanym „Nie „Daleki Zachód”: przesłanka samoobrony postępujeOdpowiadał swoim politycznym oponentom, zwłaszcza członkini Ruchu Pięciu Gwiazd Valentinie Barzotti, która stwierdziła: „Niedopuszczalne jest, aby bezbronny człowiek stracił życie od kuli wystrzelonej na placu publicznym, jakbyśmy byli na Dzikim Zachodzie”.Według gazety codziennej Republika.

READ  „Konfrontacja rozpocznie się od referendum w sprawie niepodległości”.

Wezwał również demokratycznego senatora (centrolewicy) Alana Ferrari, wybranego z regionu Matteo Salviniego, by potępił fakty bezpośrednio po tragedii. „W cywilizowanym i demokratycznym kraju przedstawiciel nie strzela do człowieka”., Rondel.

na ten sam temat

Najczęściej czytane artykuły

Na żywo – liczba przypadków Covid-19 wciąż rośnie, a hospitalizowano mniej niż 6900 pacjentów

Dokument TF1 – „Czuję ulgę, że nie żyje”: matka zbiega podejrzanego o kobietobójstwo

Zła pogoda w Chinach: tama „może w każdej chwili ustąpić”

Jan Castex w środę o 13:00 z TF1: Czego możemy się spodziewać po jego interwencji?

Sprawy kontaktowe: wkrótce nowe przepisy dotyczące szczepień?


Broni ambicji informacji
WolnyA
Zweryfikowany Każdy ma do niego dostęp dzięki dochodom
gwiazda reklamy .

Aby pomóc nam w utrzymaniu tej bezpłatnej usługi, możesz „zmienić swój wybór” i zaakceptować wszystkie pliki cookie.