Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Władca Pierścieni: data premiery i pierwsza grafika dla przyszłej serii Amazon

Kultura wiadomości Władca Pierścieni: data premiery i pierwsza grafika dla przyszłej serii Amazon

W przeciwieństwie do MMO Amazona, które nosi pieczęć Władcy Pierścieni, projekt serii wciąż żyje i ma się dobrze. Co więcej, dziś wieczorem amerykański gigant sformalizował datę premiery długo wyczekiwanej serii, dodając bonus, pierwszy wizualny obraz ze Śródziemia.

Stwierdzenie, że seria Władca Pierścieni jest wyczekiwana z niecierpliwością, to mało powiedziane. Seria, która zapowiada się na najdroższą serię wyprodukowaną do tej pory, nadal zachowuje pewne obszary niepewności : Na przykład nie znaliśmy jeszcze tytułu, fabuły i daty premiery.

Od tego czasu możemy jednak skreślić jeden z jej trzech znakówAmazon właśnie sformalizował datę premiery serii: więc datę ustalono na piątek, 2 września 2022 r.

Teraz może potrwać długo, bo wiesz, że będziemy musieli cierpliwie znosić nasze problemy przez ponad rok. A opublikowanie naszego pierwszego zdjęcia promocyjnego tak naprawdę nie pomaga nam w tym kierunku.

Władca Pierścieni: data premiery i pierwsza grafika dla przyszłej serii Amazon

Amazonka ujawnia tutaj ważne miejsce w Śródziemiu, zanurzone w drugiej epoce. To tysiące lat przed oryginalną trylogią i trylogią Hobbit. Jak wspomniano powyżej, jeśli nie znamy jeszcze fabuły, to, oprócz niepublikowanego obrazu, stanowi już pierwszą linię myślenia.

Widzimy rozległy obszar, który potwierdza epicki charakter Śródziemia, a także miasto otoczone wzgórzem, w tle rzeki i gigantyczne drzewo. Na pierwszym planie tajemnicza postać w bieli odwraca się do nas plecami, patrząc na horyzont. Ten plan zostanie również zaczerpnięty z pierwszego odcinka serialu.

Musimy tylko poczekać na pierwszą wskazówkę, a jeszcze lepiej na pierwszy fragment. Dowiedz się, co Amazon ma dla nas w sklepie dzięki tej sekwencji akcji inspirowanej twórczością JRR Tolkiena.

Aby przeczytać także

Profil GinXip, Jeuxvideo.com

za pomocą ginksib, pisząc jeuxvideo.com

zastępca