Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wierząc, że jest poza powietrzem, Didier Raoult odpływa w TPMP (wideo)

Cyril Hanouna zaprezentował w poniedziałek 30 sierpnia pierwszy numer z początku roku szkolnego Nie dotykaj mojego telewizora. Podczas pokazu gospodarz Didier Raoult otrzymał podwójną nagrodę. Ale wierząc, że jest pozbawiony powietrza, ten ostatni odpłynął.

W najbliższy poniedziałek 30 sierpnia Cyril Hanoun zaprezentował trzynasty sezon serialu Nie dotykaj mojego telewizora A przynajmniej możemy powiedzieć, że atmosfera była szczególnie elektryzująca. Najpierw, Fabrice de Visio nie był obecny na planie, ale za granicą, ponieważ nie miał pozwolenia na zdrowie, ale udział w programie był obowiązkowy. TPMP. „Nie wezmę udziału w grupie, dopóki będzie pozwolenie zdrowotne. W twojej grupie są osoby, które zostały zaszczepione i inne, które tego nie zrobiły ” Powiedział bardzo zdenerwowany. Tak więc awokado o wulkanicznym temperamencie wywołało spore zamieszanie na ulicy. Następnie dyskusje między Matteo Delormo i Fabrice de Visio na temat szczepień i stworzenia karty zdrowia osłabły.

Specjalista chorób zakaźnych jest bardzo podekscytowany

Po tym czasie między Fabrice de Visio a Laurentem Alexandre, lekarzem i eseistą, znów nagrzewały się duchy. Rzeczywiście, ten ostatni zakwestionował słowa siarkowego awokado i w ten sposób zwiększył napięcie. Gdy obaj mężczyźni krzyczeli na siebie, nie słuchając się nawzajem, Cyryl czule to oświadczył… Didier Raoult Miał opowiedzieć o sytuacji epidemiologicznej w kraju. Ale wierząc, że nie ma go w powietrzu, specjalista chorób zakaźnych w Marsylii, świadek wielu złośliwych rozmów, rzucił tyradę.Nie biorę udziału w takich dyskusjach (…) Nie rozmawiam z wariatami!– krzyknął, zwracając się do rozmówcy spoza kamery.

„Nie rozmawiam w ten sposób z wściekłymi ludźmi”.

nieumyślnie wywołując śmiech publiczności, Didier Raoult Potem dalej wyrażał swoje niezadowolenie. „Moja żona jest psychiatrą, rozmawia z szalonymi ludźmi. Więc jeśli chcesz tak mówić do siebie, możesz się z nią umówić, ale ja Nie rozmawiam tak z entuzjastycznymi ludźmiKontynuuj, wciąż wracając. Kilka sekund później Cyril Hanouneh nawiązał kontakt ze słynnym specjalistą od chorób zakaźnych, ale atmosfera nie była zadowalająca. „Mów do mnie z szacunkiem, nie obrażając mnie, albo pójdę”., powiedział do prezentera kolejna skala tonowa, Przed Wywiad nie idzie dobrze na końcu i tonem bardzo spokojnym, choć czasami niestabilny kontakt.

READ  Kto wygrał Wielki Konkurs Yellow Piece Animator's 15 stycznia 2022?

Nie dotykaj mojego telewizora, które można znaleźć w całości w aplikacji mój kanał.