Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wielu użytkowników nie ma dostępu do Facebooka, Instagrama i Messengera

Przepraszamy, coś poszło nie tak. Wiele usług Meta Group, w tym Facebook, Instagram i Messenger, było niedostępnych dla niektórych użytkowników lub zostało spowolnionych w środowy wieczór. Downdetektor, witryna, która pozwala każdemu zgłaszać awarie, zaczęła rejestrować ogromne zgłoszenia od godziny 19:00. Wygląda na to, że WhatsApp, również z grupy Meta, rejestruje awarie.

Na Twitterze, gdzie jesteśmy przyzwyczajeni do oglądania internautów, gdy Facebook i Instagram nie działają, słowo kluczowe #instagramdown („Awaria Instagrama”) szybko przeszło do trendów w mediach społecznościowych. #facebookdown, #messengerdown i #whatsappdown również zostały użyte specjalnie.

Jeśli chodzi o Instagram, użytkownicy zgłosili, że nie mogą ponownie przesłać swojego kanału. „Niestety ta strona jest niedostępna”, wyświetlany podczas próby przejścia do serwisu Instagram. Na Messengerze wydawało się niemożliwe wysyłanie i odbieranie wiadomości, ale także, dla niektórych użytkowników, po prostu dotarcie do skrzynki odbiorczej.

Ten błąd nie jest pierwszym w przypadku usług grupy Meta (która jeszcze do niedawna nazywała się Facebook). Wydaje się, że w ostatnich miesiącach liczba ta podwoiła się. Na początku października Facebook i inne sieci społecznościowe grupy Był niedostępny przez prawie sześć godzin. po kilku dniach, Kolejny problem, który sprawił, że znów był niedostępny usługi grupowe.

READ  Yelly, francuska aplikacja randkowa, która została zhakowana