Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ponieważ Apple tego nie zrobił, oto tapeta krajobrazowa dla macOS Monterey

Apple zerwał siedmioletnią tradycję z macOS Monterey. Po raz pierwszy od wprowadzenia OS X Yosemite w 2014 roku producent zawsze wprowadzał nowy krajobraz jako tapetę. Niekoniecznie było to domyślne miejsce, ale zawsze była nazwa związana z nazwą miejscowości w Kalifornii, która została wybrana w tym roku.

Jednak nic takiego jak w tym roku, tylko tło składające się z kolorowych obszarów, które wahają się od fioletu do różu jako tło. To nie wystarczyło dla Andrew Levitta, Taylor Grey i Jacoba Phillipsa, tego trio, które przewodziło mnożyć się co roku Tapeta dołączona do systemu macOS. Jeśli Apple nie chce już wykonywać tej pracy, równie dobrze mogą zrobić to sami! wynik to Strzał z wybrzeża Kalifornii w mieście Monterey.

Tło stworzone przez trio dla macOS Monterey.

Jak wyjaśniają trzej przyjaciele w filmie dołączonym do tapety, znalezienie odpowiedniego miejsca na tapetę nie jest takie proste. Apple od zawsze preferowało krajobrazy, dlatego konieczne było wyeliminowanie w jak największym stopniu skutków ludzkiej okupacji, która w pobliżu miasta jest bardzo trudna. Zabrali swój sprzęt do chodzenia, aby przejść klifami wzdłuż Oceanu Spokojnego i znaleźć idealne miejsce.

Po kilku dniach poszukiwań znaleźli idealne miejsce, radę dobrze znaną i związaną z tym zakątkiem Kalifornii. Włączają aparaty i robią zdjęcia przez cały dzień, tworząc dynamiczną tapetę, która zmienia się automatycznie w zależności od czasu. Wynik jest bardzo imponujący i bez wątpienia może być jedną z tapet oferowanych przez Apple.

Jeśli używasz najnowszej wersji systemu macOS, pobierz wersję dynamiczną pod tym adresem. W przypadku innego systemu operacyjnego lub nawet smartfona użyj dostępnej wersji stabilnej pod tym adresem.

READ  Wkład Super Mario 64 sprzedany za rekordową kwotę 1,56 miliona dolarów