Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wideo – „Star Academy”: wzruszający hołd Heleny złożony zmarłej w trakcie sezonu babci

W tym tygodniu Helena pokonała Pierre'a w walce o prawo do bardzo osobistego występu w pierwszym półfinale.
Wyobraziła sobie tę scenę jako hołd dla swojej babci, która zmarła, gdy młoda Belg przebywała w pałacu.
„Nie mogłam się z nią pożegnać” – wymyka się. „Chcę to zrobić po swojemu i dużo o niej myślę”.

Wynik był taki sam podczas ocen i w prime. Niektórzy wykładowcy polali się gorącymi łzami. Adeline Toniutti i Cécile Chaduteau, a także Axel nie mogli powstrzymać emocji podczas półfinału „Akademii Gwiazd” po występie Hélény. „Bardzo inspirujące”W ciągu tygodnia 21-letni Belg wygrał szansę na ułożenie planszy od A do Z. Od doboru piosenek po scenografię.

„Leć leć…”

Helena od razu wiedziała, że ​​chce skorzystać z okazji, aby uczcić pamięć swojej babci, Pony Maman, która zmarła kilka tygodni wcześniej podczas pobytu w zamku Star Academy. „To dla mnie bardzo ważne. Nie mogłem się z nią pożegnać, chcę to zrobić po swojemu, jednocześnie dużo o niej myśląc.”, wyjaśniła. Tytuł, którego broniłem, wydaje się jasny. „Vole” Celine Dion, bardzo piękne przesłanie pożegnalne, jest transmitowane na żywo w TF1 i można je zobaczyć w filmie na górze tego artykułu.

Ona, która widziała siebie schodzącą na huśtawce w kształcie chmury, dostała to, czego chciała w sobotę 20 stycznia, dzięki współpracy z nauczycielką tańca Monicą Benjelloun i nauczycielką ekspresji teatralnej Cécile Chadoto. W ten sposób Helena otoczyła się tancerką brunetką, która reprezentowała jej babcię. Młoda kobieta zeszła ze sceny w białej aurze, pozostawiając publiczność na scenie i wykładowców, a nawet Helenę, oniemiałych.


Delfina de Freitas

READ  Ukraina: prezydent Polski w Kijowie potwierdza silne poparcie dla Rosji