Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kiedy na autostradzie tworzy się rzeka gorącej czekolady

Kiedy na autostradzie tworzy się rzeka gorącej czekolady

czekolada

Ciężarówka należąca do fabryki cukierków z nieznanych przyczyn zderzyła się z barierami na autostradzie…

Cysterna przewożąca dwanaście ton czekolada W środę na autostradzie rozlał się gorący płyn Polska Lokalna policja ogłosiła, że ​​droga została zmieniona na ładną brązową rzekę.

Ciężarówka należąca do fabryki słodyczy z nieznanych jeszcze powodów zderzyła się z barierami na autostradzie A2 pomiędzy nimi Września I Słubka Na zachodzie kraju. Samochód przewrócił się na bok i zablokował autostradę w obu kierunkach. Zanim autostrada została całkowicie zamknięta, czekolada została rozrzucona po drodze przez opony samochodowe, pozostawiając ślady na przestrzeni kilku kilometrów.

Pracochłonne sprzątanie

Proces czyszczenia, który rozpoczęli pracownicy uzbrojeni w łopaty, trzeba było kontynuować przy użyciu koparki mechanicznej, ale prawdopodobnie trwałby kilka godzin, ponieważ czekolada stwardniała na świeżym powietrzu.

Jak informuje ich dyrektor Bogdan Kowalski, strażacy planowali także użycie myjek wysokociśnieniowych na gorącą wodę. „Hardzenie czekolady jest gorsze niż lód” – powiedział prywatnemu kanałowi TVN24. Kierowca ciężarówki, który złamał rękę, został przewieziony do szpitala.

READ  Niektórzy chcą uatrakcyjnić górę, wdrażając nowe atrakcje rekreacyjne. Nie ulegajmy tej pokusie