Węgry / Liga Narodów / J3 / Podsumowanie / 11 czerwca 2022 / SOFOOT.com Holandia i Polska mijają się, Niemcy

W ten sobotni wieczór trzeci dzień Ligi Narodów zamknął swoje podwoje poważnym multipleksem, który miał dotrzeć aż do Polski do Holandii, Węgier, aby wziąć zakładników z Niemiec i Walii do Belgii.

Holandia 2-2 Polska

Bramki: Klaasen (51mi) I Dumfries (54mi) Oranje // Za pieniądze (18mi) I Piotra Jilinskiego (49mi) Za Orłys

Polska, która pojechała do De Quiepe w Rotterdamie, wyraziła głęboki żal z powodu przegranej z Holandią (2:2) dwoma bramkami. Podopieczni Czesława Michniewicza mogą tylko lepiej funkcjonować po katastrofie statku w Brukseli w ubiegłą środę (6-1). Mattie Cashel zaczął dobrze od samego początku i otworzył. Zespół Aston Villi wykonał genialne uderzenie krzyżowe, naprawiając Daily Blind po prawej stronie i oszukując Marka Flecka przy wejściu na powierzchnię. (1-0, 18mi).

Polacy wrócili z szatni w tym samym celu, podwajając zakład w momencie rozpoczęcia meczu. Znakomity start Nikoli Jalewskiego wobec Przemysława Frankowskiego pozwolił Lenzoisowi zmierzyć się twarzą w twarz z Fleckenem, a Piotr Zieliński, który towarzyszył akcji w przerwie, wymienił się z nim. (2-0, 49mi). Niestety jak zwykle białe orły rozbijają się w najgorszym możliwym momencie. Zapomniany w okolicy Davy Klaassen zdołał wykończyć środek Daily Blind z płaską prawą stopą. (1-1, 51mi)Przed Denzelem Dumfriesem na szczęście Memphis DeBay wynalazł i wyrównał niepowstrzymanym strzałem do Lucasa Skoropsky’ego (2-2, 54mi). Wspaniała gra, z większą ilością pieniędzy, przejęciem i rzutem karnym dla Holendrów. Wyrok ostatecznie złagodził Deboy (90mi+1).

Węgry 1-1 Niemcy

Bramki: Zsolt Nagy (6 .)mi) Do Trzech Króli // Hoffman (9mi) do Mannschaft

Po dwóch rozczarowujących pierwszych meczach spodziewane w Budapeszcie Niemcy ponownie nie zdołały wygrać z Węgrami (1-1). W ciągu dziesięciu minut część została złożona przez dwudziestu dwóch aktorów. Roland Salloy, który otrzymał dośrodkowanie od Attili Fioli, zdołał wbić piłkę z powrotem w głowę po pogoni Manuela Neuera. (1-0, 6)mi). Ale nie ma się czego bać Mannschaft. Po wrzuceniu piłki Jonas Hoffman uciekł za węgierskie pole obrony i wykorzystał niekontrolowaną bramkę Petera Kulasiego, aby bez problemu odepchnąć piłkę. (1-1, 9mi). Dominujący Neuer (43 l.) strzelił w zrolowanej fioli na kilka minut przed przerwą Niemiec.mi)

READ  Dlaczego Węgry i Polska odrzucają europejskie pojednanie

W drugim aktywnym zarządzaniu bohaterowie rzadko się poddają. Gospodarze poradzili sobie najlepiej z pociskiem dalekiego zasięgu Daniel Costak, który zdołał skondensować go w powietrzu Neuer (81mi), a następnie Martin Adam z wyśrodkowanym hełmem (82mi) Niemcy jeszcze nie wygrały.

Walia 1-1 Belgia

Gole: Johnson (86mi) Do Smoków // Tilemans (50miDo Belgów

Na stadionie Cardiff City Walia wróciła po raz ostatni, aby zremisować (1-1) z Belgią. Pół godziny później, bez rytmu i intensywności, Walijczyk był pierwszym, który prowokował. Connor Roberts skupił się na walce belgijskich obrońców, ale nie był w stanie zbudować swojego muru z prawej strony i został usunięty (40).mi) Obawiając się Goyana Castilesa, Yannick Karasco może zniszczyć w kolejnej akcji, trzymając lewe krocze przeciwko próbie bramki Michi Patsuay, bez zwycięstwa (41mi)

Równoważny obszar, w końcu odzyskany. Batsui, twórca najlepszej linii kontrolnej opartej na podaniach, był w stanie zaserwować Yuri Tilemansowi w najlepszej sytuacji z rzutu karnego i był w stanie otworzyć wynik wspaniałym strzałem. (0-1, 50mi). Pod koniec meczu kibice Roberto Martineza, podobnie jak Polacy, ustąpili. Jego majestatyczna, inspirująca kontrola nad błędem i atakiem Aarona Ramseya skierowała ruletkę w stronę Brennan Johnson, która wyrównała w ostatnich minutach. (1-1, 86mi). Smoki w ogniu.