Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Spy podpisał umowę nabycia Stangl Technique w Polsce i Czechach

(Boursier.com) – SPIE informuje o podpisaniu umowy nabycia Stangl Technik od firm private equity Avallon MBO Fund i Genesis Capital w Polsce, niezależnego europejskiego lidera usług multitechnologicznych w sektorze energetycznym i telekomunikacyjnym. , z siedzibą w Czechach. Stangl Technique to wiodący gracz w dziedzinie usług elektromechanicznych dedykowanych budynkom w Polsce i Czechach.

Wraz z przejęciem Stangl Technik firma SPIE weszła na rynek polski i czeski, aby rozwijać usługi instalacji technologicznych, umacniając swoją pozycję „czystego gracza” w zakresie usług multitechnologicznych w obu krajach. W pierwszej czwórce w Polsce i w pierwszej trójce w Czechach Stangl jest wiodącym graczem na tych rynkach i posiada zróżnicowaną i długoterminową bazę klientów. Zakres usług elektromechanicznych świadczonych przez Stangl obejmuje cały łańcuch wartości, od projektu, przez instalację, po konserwację.

Obecnie Stangl zatrudnia w Polsce i Czechach około 380 wysoko wykwalifikowanych pracowników. Stangl osiągnął obrót மில்லியன் 67 milionów w 2021 roku.


© 2022 Boursier.pl


READ  Nowa lina do Hiszpanii połączonej przez Polskę