Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Walka Kyliana Mbappe z Pasterzami

Co dalej z tą reklamą?

Mbappe walczy na rękę z bluesem

Oprócz swoich statystyk na boisku, Kylian Mbappe dać wiele Znaczenie jego praw do wizerunku. Jeśli prezes związku, Noel, jeśli siwiesz Ogłaszając, że umowa nie będzie renegocjowana przed mundialu, Breton musiał się wycofać i zgodzić na przegląd umowy o prawa do wizerunku”. tak szybko, jak to możliwe Przy wsparciu wielu kolegów z drużyny Francuz, który początkowo chciał uniknąć sesji zdjęciowej mistrzów świata, wygrał swoją sprawę, zmuszając byłego burmistrza Guingamp do ponownego rozważenia swojego stanowiska. KentuckySponsorzy bluesa. w wywiadzie w biznes sportowyA Alain Beralwiceprezes sieci fast foodów we Francji, powiedział, że padł ofiarą „wymyślny” Z Kylian Mbappe kto policzył to w środku? kryzys młodzieży „.

Jude Bellingham wybrał swój nowy klub

mając zaledwie dziewiętnaście lat, Jude Bellingham Będzie to kolejna atrakcja w transfer rynkowy. Wielkie angielskie nazwiska, takie jak Manchester City, Manchester United, Chelsea i Liverpool, chcą kupić angielski blok. Ze swojej strony Borussia Dortmund wydaje się zrezygnowana z odejścia swojego zawodnika. ale według sportowiecNiemiecki klub ma nadzieję odzyskać dzięki temu transferowi 150 milionów euro. Kolejny problem zgodnie z ofertą ChiringuitoAnglicy nie byliby zainteresowani powrotem do kraju. Wolę jechać do Realu Madryt. Ten ostatni wierzy, że mógłby odegrać kluczową rolę w Hiszpanii i zespole, który przechodzi stopniową odnowę pokoleniową.

Urzędnicy dzisiaj

Przybył w 2019 roku z Nantes Club, Walentynki Ronier Przedłuża dzierżawę w Canebière do 2026. Bezpłatna od października 2021, hiszpańska taktyka Michaił Znajdź miejsce obok Olympiakos. Tej ostatniej towarzyszyć będzie dawna Marsylia Jose Anejo. 61-latek zajmie stanowisko dyrektora piłki nożnej. . krótka przygoda Andrea Ranocchia ! 34-letni obrońca przybył za darmo na AS Monza w lipcu ubiegłego roku i opuścił już klub, który awansował do Serie A. Baptystka Santamaria, Stadion Renes Postanowił wynająć dodatkowe wsparcie w środku: Portugalczyk Zika.

READ  Czeska zawodniczka Renata Vorakova dołącza do Novaka Djokovica w Australii