Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Walia – Polska: kiedy?  Na jakim kanale telewizyjnym obejrzeć mecz play-off Euro 2024?

Walia – Polska: kiedy? Na jakim kanale telewizyjnym obejrzeć mecz play-off Euro 2024?

Obaj uczestnicy ostatnich mistrzostw Europy, Walia i Polska, zmierzą się ze sobą we wtorek w Cardiff w finale eliminacji do Euro 2024. Poznaj wszystkie informacje na temat tego spotkania, które wyłoni trzeciego przeciwnika w fazie grupowej Francuzów reprezentacja Niemiec w czerwcu przyszłego roku.

Znajdź wszystkie informacje o Walii – Polska

Najlepsi strzelcy Finlandia (4-1), Estonia (5-1), Walia i Polska zmierzą się we wtorek o jeden z trzech ostatnich biletów na Euro 2024. Walijczycy przyzwyczaili się do ostatnich lat spędzonych w mistrzostwach kontynentalnych z korzyść z otrzymania tego finału. Co nie będzie bez znaczenia przed kolegami z drużyny Roberta Lewandowskiego.

Mający 35 lat napastnik FC Barcelony chce przedłużyć swoją międzynarodową karierę co najmniej do Euro 2024. Autor asysty podczas imponującego zwycięstwa Polski nad Estonią (5:1) Robert Lewandowski po raz kolejny będzie jedną z osób, które będzie można oglądać podczas tego spotkania.

Walia – Polska: o której godzinie i w jakim kanale telewizyjnym?

Mecz eliminacyjny do Euro 2024 pomiędzy Walią a Polską rozpocznie się we wtorek 26 marca 2023 r. o godzinie 20:45 na stadionie Princeity w Cardiff. Cały mecz będzie transmitowany w L'Équipe Live 4.


Pracowałem w WebGirondins, Daily Sports, beIN Sports i Quinze Mondial, obecnie pracuję w Daily Mercato i We Sport. Moje emocje? Ultradefensywny futbol Diego Simeone, liga talentów i widok Romana Reignsa w akcji. Moja filozofia? Każdego dnia idę trochę dalej i dostarczam najbardziej kompletnych informacji na temat każdego z moich artykułów.READ  Antoine Battuta i Cyril Gomez w areszcie policyjnym po pobiciu pielęgniarki w klinice Aguilera