Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

W wieku 85 lat Alain Delon ponownie odnalazł miłość z Hiromi

Wyzdrowiał. Ofiara udaru mózgu w czerwcu 2019 r. Alain Delon jest dziś znacznie lepszy. Do powrotu na czoło sceny medialnej szykuje się też legendarny francuski aktor. przed transmisjąAlain Delon mierzy się ze światem, tête-à-tête nakręcony z dziennikarzem Cyrilem Viguierem Audycja od 1 lipca w TV5 Monde, Le Guépard Mecz w Paryżu W długim wywiadzie.

Zwrócił szczególną uwagę na swojego nowego towarzysza, który był u jego boku po udarze. Aktor o bogatym życiu miłosnym do tej pory był bardzo konserwatywny w stosunku do swojego życia miłosnego. „Moja japońska towarzyszka Hiromi była bardzo obecna przy mnie podczas rekonwalescencji”.A Tchórzliwy Alain Delon Kto nie mówi więcej o tym, kto pomógł mu w bardzo trudnym dla niego okresie. “Czułem się źle i zabrałem karetkę do szpitala. Nie wiedziałem, po co tam byłem, ani co właściwie mam. (…) Później dowiedziałem się, że miałem udar”, On pamięta.

Miałem pięć żon, wszystkie zginęły. Jestem jedynym, który zostaje, to mnie boli– Alaina Delona

Alain Delon mówił także o kobietach, które teraz zniknęły w jego życiu. „Miałem pięć żon, wszystkie umarły. Zostałem tylko ja, to boli. I wcale nie skończyłem”Tłumaczy ze wzruszeniem, odwołując się w szczególności do Mireille d’Arc, Natalie Dillon czy Romy Schneider. Myśli o trzech kobietach – Cały czas. Wiem, że na mnie czekają. Tam się spotkamy.

Aktor, który teraz żyje w odosobnieniu, z dala od zgiełku społeczeństwa, mówił także o samotności, kolejnym towarzyszu jego życia. „Większość świata, mówi, nie żyje. Jestem sama. Ale to nie jest ważne. Ważne jest to, że jestem otoczony przez świat, byłem sam przez całe życie”. przed utwardzeniem. „To bardzo trudne, ale czasami jest też namacalne. Jedyne, co nie jest moją samotnością, to moje dzieci. Ale trochę je widuję”.