Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

W „TPMP” Alex Judd kładzie rękę na pośladkach Valerie Beneim i szokuje widzów

W „TPMP” Alex Judd kładzie rękę na pośladkach Valerie Beneim i szokuje widzów

Zrzut ekranu C8 TPMP Cyril Hanouneh dla TPMP (ilustracja)

Zrzut ekranu C8 TPMP

Cyril Hanouneh dla TPMP (ilustracja)

Telewizor – Kolejny błąd wyświetlania Nie dotykaj mojego telewizora. W środę, 27 września, nowy pisarz Alex Judd zszokował widzów, kładąc rękę na pośladkach swojej koleżanki Valerie Benaim podczas tańca. Cyril Hanouna potępił ten gest.

Programu nie można jeszcze odtworzyć, ale scenę opublikowano w mediach społecznościowych. Dziennikarze zostali zaproszeni do tańca w duecie na planie, podobnie jak inni felietoniści przed nimi. Ale choć jest to miłe, Alex Good całuje Valerie Beneim, a kilka sekund później kładzie rękę na jej tyłku.

„jesteś szalony”Mówi Cyril Hanouna, który pyta Valérie Benaim, czy wszystko w porządku. „Wszystko w porządku! Nie wiedziałam, że położy mi rękę na tyłku, ale w przyjaźni nie ma problemu!”, Potwierdziła śmiejąc się.

„Sprawa zamknięta” Valerie Benaim

Nie wszyscy widzowie się śmiali. „Szczerze mówiąc, te zdjęcia mnie zszokowały. Nie wybaczam Alexowi Juddowi celowego dopuszczenia się napaści na tle seksualnym w telewizji na żywo. Zwykłe przeprosiny już nie wystarczą. Kobiety to nie zabawki »potępia internautę.

„Wyraźnie agresywny, konfrontacyjny i pozbawiony zgody”.dodaje kolejny. Trzeci protest: „Napaść na tle seksualnym na żywo, oprócz tego, że jest wyraźnie obrzydliwa i haniebna, jak w 2023 roku mężczyzna może sobie wmawiać, że zrobiłby to na oczach wszystkich, jakby to było normalne? Nie zrozumiałeś jeszcze Alexa Judda? »

Po obejrzeniu wielu wiadomości podczas programu Cyril Hanouna powrócił do tego odcinka po przerwie na reklamy, szczegóły Te czyste Kto oglądał program. ” Jesteś szalony, przyjacielu, jesteś szalony! „, Alex ponownie zapytał Jude’a. Ze swojej strony Valerie Benim po raz kolejny potwierdziła, że ​​wszystko jest w porządku: Zdziwiłem się, przeprosił i powiedział, że musi być zabawny, to było trochę naciągane, ale proszę bardzo…

Ze swojej strony Alex Good potwierdził to„Nie ma napięcia seksualnego”. To nie istnieje między nimi, ponieważ oni tego nie robią „Nie po tej samej stronie”. Były nadawca M6 tak naprawdę jest gejem i tego nie ukrywa.

Po występie Valerie Benaim ponownie próbowała uspokoić się na Twitterze: »

Zobacz także na HuffPost :